شمانیوز

نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرمشهر با حضور اعضای پارلمان بخش خصوصی و دستگاه های اجرایی دولتی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از فرینا: معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند در خصوص این نشست گفت: دستورکار نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی سرمایه در گردش و سرمایه ثابت واحدهای تولیدی و صنعتی بود .

سید علی موسوی افزود: واحد های صنعتی در محدود ه ی منطقه آزاد اروند درزمینه تامین سرمایه در گردش خوشبختانه از محل تسهیلات بانکی تبصره ۱۸ و همچنین تسهیلات منابع داخلی سازمان منطقه آزاد اروند و تسهیلات کمک های فنی و اعتباری استان خوزستان بهره خوبی بردند.

موسوی گفت: براساس گزارشاتی که بانک ها در نشست مذکور ارائه دادند؛ بیشترین آمار را در سطح استان دو شهرستان آبادان و خرمشهر و واحدهای صنعتی این شهرستان ها استفاده کردند.

وی اظهار کرد: در خصوص مشکلات واحدهای صنعتی با دستگاه های خدماتی از جمله آب، برق، گاز، استاندارد، بهداشت، امور مالیاتی و تامین اجتماعی هم در این جلسه بحث شد و راهکارهای متناسب با هر موضوع  ارائه و تصمیم گیری شد.

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند همچنین  از بازدید ۷واحد صنعتی و تولیدی واقع در شهرک صنعتی خرمشهر به اتفاق مدیران زیر مجموعه این معاونت خبر داد و افزود: در این بازدید مشکلات گمرکی، صنعتی، تولیدی ومالی آن ها را از نزدیک بررسی و بعضی مشکلات را در محل رفع کردیم .

موسوی در پایان گفت: با توجه به نامگذاری سال جاری تحت عنوان رونق تولید توسط مقام معظم رهبری در سازمان منطقه آزاد اروند در تلاش هستیم واحدهای صنعتی غیرفعال را فعال کنیم که تا امروز هم خوشبختانه در این زمینه گام های خوبی برداشتیم. امیدواریم در دهه ی مبارک فجر شاهد افتتاح واحدهای جدیدی دیگری در منطقه باشیم .

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied