شمانیوز

اختصاصی شمانیوز؛

این روزها که مفهوم وقت طلاست برای همگان ملموس تر شده است بانک سینا با بروزرسانی نرم افزار موبایل بانک خود علاوه بر یاری رساندن به افراد برای انجام تراکنش های مالی در کمترین زمان ممکن، خدمات نوین و جدید دیگری را ارائه کرده است که باغافلگیری مشتریان این بانک همراه شده است.

به گزارش پایگاه خبری شمانیوز، این روزها که هریک از افراد در روزمره گی های خود مشغله های فراوانی دارند همواره به دنبال یافتن راه حلی برای تسریع در امور و کاهش زمان های پرت هستند.

 

انجام امور بانکی از جمله فعالیت هایی است که لااقل هر یک از ما طی روز یک بار به انجام آن نیاز داریم به گونه ای که می توان گفت این امر جزء لاینفک زندگی ما انسان هاست.

 

بدون شک مراجعه به بانک علاوه بر اینکه نیازمند تردد در سطح شهر و به جان خریدن ترافیک؛ آلایندگی های هوا و دردسرهای دیگر است وقت زیادی نیز از شهروندان می گیرد چراکه لازم است طبق مقررات نوبت لازم اخذ شود و البته عابر بانک نیز از این امر مستثنی نیست.

 

اما خوشبختانه دراین مورد شاهد چاره اندیشی درست و به موقع بودیم. استفاده از اپلیکیشن های موبایلی در حوزه مالی که همان موبایل بانک ها را شامل می شود در کاهش دردسرهای شهروندان برای انجام تراکنش های مالی بسیار موثر واقع شدند.

 

بر اساس گزارش APP Annie در سال ۲۰۱۹ تعامل کاربران اپلیکیشن در حال افزایش است؛ چرا که کاربران بعضی بازارها روزانه ۱۰ بار یا بیشتر از اپلیکیشن‌های امور مالی خود استفاده می‌کنند و به طور خاص، اپلیکیشن‌های پرداخت و مالی از پرتگاه خطرناک خود عبور کرده‌اند تا وارد مرحله تازه‌ای از پیشرفت شوند.

با توجه به استفاده روزافزون از گوشی های هوشمند، وجود اپلیکیشن های موبایل باعث شده است که این رقابت بین کسب و کارها هیجان انگیزتر شود. 

 

طبق آمار ارائه شده توسط گوگل،  جستجو کردن مطالب از طریق گوشی های هوشمند موبایل نسبت به جستجوی سنتی از طریق کامپیوترها رو به افزایش است و از این رو گوشی های هوشمند جایگزین مناسبی  برای افراد هستند که این امر موجب رشدتجارت از طریق تلفن همراه شده است. 

دراین میان انجام تراکنش‎های بانکی با صرف کمترین هزینه و بدون نیاز به جابه‎جایی سبب شده است که سیستم بانکداری موبایلی محبوب بسیاری از مردم علی الخصوص کاربران و مشتریان بانکی شده است.

 

امروزه افراد برای صرفه جویی در وقت و کاهش تعداد مراجعات به بانک و برای تکمیل و به روزرسانی حساب خود به استفاده از تکنولوژی بانکداری همراه روی آورده اند.

بانک ها نیز در این زمینه تضمین می کنند که اگر شما از خدمات موبایل بانک استفاده کنید، شماره حساب شما در هر یک از تعاملات انجام شده افشا نشده و از آن محافظت خواهد شد. بانک ها نیز برای تایید هویت شما در تراکنش های بین بانکی از طریق بانکداری همراه از شماره ی موبایل شما استفاده می کنند.

 

بانک های کشور در سال های گذشته برای جلب رضایت مشتریان خود اقدام به راه اندازی اپلیکیشن های موبایل بانک کرده اند که با استقبال مشتریان نیزهمراه بوده است اما در این میان برخی برای ارج نهادن به مقام مشتری نسبت به لحاظ کردن خدمات بیشتر و ویژه و همچنین به روز رسانی این نرم افزار اقدام کرده اند که بانک سینا در زمره این بانک ها جای گرفته است به گونه ای که می توان گفت این بانک جزء اولین های ارائه دهنده خدمات موبایل بانک در کشور است.

 

بانک سینا همواره سعی در جلب رضایت مشتریان و تسریع در انجام خدمت رسانی به مشتریان را دارد. از این رو با نصب همراه بانک سینا بر روی تلفن همراهتان می توانید به راحتی در هر زمان و مکان از خدمات بانک سینا بهره مند شوید و دیگر نیازی به طی مسافت های طولانی و ایستادن در صف ندارید و تا حد زیادی امور بانکی خود را به همراه بانک سینا که محیطی امن و راحت است بسپارید.

 

بانکداری اینترنتی به منظور رفاه بیشتر در ارائه ی خدمات بانکی صورت گرفته است و مشتریان بدون نیاز به مراجعه به بانک می توانند از همراه بانک سینا بهره مند شوند و در هزینه های خود صرفه جویی کرده و همچنین باعث ایجاد ترافیک نشوند.

 

بانک سینا امکان استفاده از موبایل بانک را برای دارندگان انواع گوشی های موبایل با سیستم عامل Android و Ios فراهم کرده است. برای استفاده از امکانات این نرم افزار کافیست نسخه مناسب با گوشی تان را انتخاب کرده و نصب کنید.

مشاهده لیست سپرده ها، اعلام موجودی، و ارائه صورتحساب، انواع انتقال وجه، انتقال وجه بین سپرده های خود، انتقال وجه به سپرده های دیگران، انتقال وجه مستمر(انتقال وجه زمان دار به تاریخ آینده)،انتقال وجه بین بانکی پایا و ساتنا از جمله خدمات قابل ارائه در موبایل بانک سینا است.

 

همچنین با استفاده از موبایل بانک سینا امکان انتقال وجه کارت به کارت سینا به سینا و شتابی به بانک های دیگر، انتقال وجه کارت به سپرده، مدیریت چک (گزارش وضعیت دسته چک ، گزارش وضعیت چک های واگذار شده به سپرده)،مدیریت تسهیلات (مشاهده جزئیات تسهیلات ، پرداخت قسط )،مدیریت کارت (انسداد کارت، صورتحساب، پرداخت قبض ، تغییر رمز دوم)،خرید شارژ مستقیم سیم کارت های اعتباری، امکان پرداخت قبض با سپرده و کارت و تغییر نام کاربری و تغییر رمز عبور وجود دارد.

 

اما این موارد فقط بخشی از امکانات موبایل بانک سینا است که عنوان شد در ادامه به موارد بیشتری که به دنبال به روز رسانی این نرم افزار توسط بانک سینا صورت گرفته است اشاره می کنیم که موجب ارتقای سطح رضایتمندی مشتریان این بانک شده است چرا که علاوه بر پاسخ گویی به نیاز افراد موجب شده است در زمینه های بیشتر امکان بهره مندی مشتریان از این امکان فراهم شود.

 

پرداخت کرایه تاکسی با همراه بانک سینا

این روزها اکثر تاکسی ها مجهز به سرویس QR فون پی هستند با بهره گیری از این نرم افزار می توانید به راحتی و بدون اینکه نگران پول خورد باشید نسبت به پرداخت کرایه تاکسی اقدام کنید.

 

تقویم همراه بانک سینا 

در بخش تقویم می توانید پرداخت هایی از قبیل اجاره خانه، قسط ماشین، قسط خانه و ... را تعریف کنید، همراه بانک سینا در موعد مقرر به شما پیام داده و به شما یادآوری می کند.

 

مبالغ جدید شارژ در همراه بانک سینا

ایرانسلی ها با امکان جدید همراه بانک سینا می توانند شارژهای 500 تومانی، 1500 تومانی و 3000 تومانی خریداری کنند.

 

پرداخت قبوض راحت تر از قبل

کاربران همراه بانک سینا در نسخه جدید این نرم افزار، می توانند با استفاده از خدمت قبوض پیامکی، قبض های تلفن، برق،گاز،آب و سایر قبوضی که به صورت پیامک به تلفن همراه کاربران ارسال می شود را به صورت خودکار در صفحه پرداخت قبض مشاهده کنند و بدون نیاز به وارد کردن اطلاعات پرداخت کنند.

 

خرید شارژ با تکانک 

کاربران در نسخه جدید این نرم افزار می توانند هنگام تایید پرداخت مبلغ شارژ در پایین صفحه، گزینه تکانک را فعال کنند، شارژ مدنظر به عنوان شارژ پیش فرض برای کاربران موبایل بانک سینا فعال شده و با این قابلیت در ورود مجدد به برنامه، فقط با تکان دادن گوشی سیم کارت شارژ می شود.

 

با همراه بانک سینا، حسابدار شخصی خود باشید

همچنین شما در نسخه جدید همراه بانک سینا می توانید بدون وارد کردن دستی اطلاعات از حسابداری شخصی استفاده کنید امکان دسته بندی خودکار تراکنش ها بر اساس نوع تراکنش واریز- برداشت امکان انتخاب فروشنده – پذیرنده برای تراکنشهای خرید با برداشت در صفحه سابقه و تراکنش ها و مشاهده نمودار دایره ای تراکنش ها بر اساس دسته بندی های تعیین شده در دو بخش هزینه و درآمد در منوی سابقه تراکنش ها را به صورت اتوماتیک مشاهده کنید.

همچنین با استفاده از همراه بانک سینا می توانید رویدادهای مالی خود را در بخش تقویم برنامه ریزی کنید و با ارائه اثرانگشت(در صورت وجود حسگر) وارد برنامه شوید.

 

گزارش؛ معصومه افلاکی

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه