شمانیوز

به همت ذوب آهن اصفهان انجام شد:

به همت روابط عمومی ذوب آهن و سپاه ناحیه لنجان ، یادواره شهید بهنام محمدی و شهدای دانش‌آموز بخش فولادشهر با عنوان همکلاسی آسمانی با حضور سردار سمیرمی و جمعی از مسئولین شهرستان لنجان سه شنبه 14 آبان در تالار فرهنگسرای امام رضا (ع) برگزار شد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از روابط عمومی ذوب آهن اصفهان: سردار سمیرمی از رزمندگان مقاومت 34 روزه خرمشهر در این یادواره ، گفت: 13 آبان از ایام ا... است و باید همیشه آن را گرامی داشت. در این روز دانش آموزان نشان دادن نسل جوان کشورمان طاغوت ستیز و اشتکبار ستیز هستند. وی با بیان این که دانش آموزان در حماسه 34 روزه خرمشهر نقش بی بدیلی داشتند افزود: دانش آموزان کنونی کشورمان با الگو برداری از دانش آموزان شهید می توانند در راستای منویات ولایت و آرمان های امام و شهدا گام بردارند.

سرهنگ پاسدار حمید رضا محمدی فرمانده سپاه لنجان نیز گفت: سیره و زندگانی شهدای دانش آموز بهترین الگو برای زندگی فردی و اجتماعی نوجوانان است. وی افزود: شهدا ی دانش آموز در مسیر ولایت با گام های استوار پیش رفتند و برای اسلام و ایران افتخار آفریدند . سرهنگ پرویز امیدی  فرمانده مرکز مقاومت بسیج فولادشهر در گفتگو با هفته نامه آتشکار ، گفت : مفتحریم که یادواره دانش آموز شهید بهنام محمدی از شهدای مقاومت 34 روزه خرمشهر و 14 شهید دانش آموز فولاد شهر را برگزار کردیم.

وی افزود: پیروی از سیره شهدا موجب سعادتمندی می شود و همه باید ادامه دهنده راه امام و شهدا و تحت امر ولایت باشیم.

شایان ذکر است : در این یادواره از خانواده شهید بهنام محمدی و 14 شهید دانش آموز بخش فولادشهر تجلیل به عمل آمد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه