شمانیوز

مدیرکل دادگستری استان ایلام تأکید کرد:

مدیرکل دادگستری استان ایلام بر عزم جدی دستگاه قضایی جهت برخورد با فرار مالیاتی تأکید کرد.

به گزارش شمانیوز و به نقل از رسانه مالیاتی ایران، علی دهقانی، مدیرکل دادگستری استان ایلام در دیدار با مدیران کل امور اقتصادی و دارایی و امور مالیاتی استان، لزوم فرهنگ‌سازی و نهادینه‌سازی پرداخت مالیات را خواستار شد و افزود: مبارزه با فرار مالیاتی نیاز به عزم جدی و اراده مردمی دارد و دستگاه‌های اجرایی بدون کمک مردم نمی‌توانند این مسئله را سامان دهند.

وی تصریح کرد: با توجه به حساسیت اقتصاد کشور و نامگذاری سال جاری با عنوان رونق تولید، ادارات و دستگاه‌های اجرایی باید برنامه‌ها و اهداف خود را در این راستا برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری نمایند.

دهقانی بابیان اینکه دستگاه قضایی حامی تولید و اقتصاد سالم است، تأکید کرد: ما متقابلا مخالف اقتصاد غیر شفاف و پنهانی به‌ویژه در بحث فرار مالیاتی هستیم.

مدیرکل دادگستری استان ایلام، کار و رسالت امور مالیاتی در شرایط فعلی را قابل‌تقدیر دانست و گفت: با توجه به نظر کارشناسان، اگر نظام مالیاتی به‌درستی و کامل اجرایی و مالیات در کشور دقیق وصول شود نیاز به وابستگی به درآمدهای نفتی نداریم.

گفتنی است فیض الهی و عباس پور، مدیران کل امور اقتصادی و دارایی و امور مالیاتی استان در این دیدار به تشریح گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های اقتصادی و مالیاتی استان پرداختند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه