شمانیوز

جهانبخش محبی نیا:اینکه با تعامل سازمان‌های مختلف می‌توان نتایج در خور گرفت موضوعی اسن که می‌تواند همیشه به عنوان یک الگو استفاده شود.

به گزارش خبرنگار شمانیوز وبه نقل از تابناک: افتتاح کارخانه احیاء مستقیم شماره یک فولاد بافت کرمان که دیروز با حضور رئیس جمهور انجام شد موج جدیدی در بخش استغال و صنعت ایجاد کرد. به گفته مهدی جهانگیری رئیس گروه مالی گردشگری این گروه در یک دوره ۱۰ ساله برای بیش از ده هزار نفر از جوانان کشور اشتغال پایدار ایجاد کرده است. مسئله‌ای که نه تنها می‌تواند بسیار قابل تحسین باشد بلکه حالا باید زمینه‌ای را فراهم کرد که سرمایه گذاران از حضور در بخش خصوصی و سرمایه گذار در آن هراسی نداشته باشند.

جهانبخش محبی نیا نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه در این ارتباط گفت: یادگیری یک امر اکتسابی است این جمله تنها در بخش آموزشی وجاهت ندارد بلکه در امور اجرایی نیز به همین گونه است. محبی نیا افزود: اینکه با تعامل سازمان‌های مختلف می‌توان نتایج در خور گرفت موضوعی اسن که می‌تواند همیشه به عنوان یک الگو استفاده شود. وی با اشاره به دو دغدغه‌ی اشتغال و معیشت در خانواده‌ها گفت: متأسفانه برای ریشه کن کردن این دو مشکل هنوز چالش‌های فراوانی داریم، اما می‌توان امیدوار بود که با مشارکت بخش خصوصی در حوزه‌های عمرانی و صنعتی این دو مسئله کمرنگ شود.
 
نماینده‌ی مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: مهمترین موضوع در بحث تشویق افراد و سازمان‌ها به سرمایه گذاری زمینه سازی حمایت‌های لازم است. وی در مورد ارزیابی از حضور بانک گردشگری در اجرای این طرح گفت: اقتصاد کشور سال‌های زیادی است که بانک محور است و این قضیه بر کسی پوشیده نیست بنابراین در اجرای طرح‌های صنعتی و تولیدی نیازمند حضور بانک‌ها هستیم.
 
محبی نیا درباره‌ی میزان ایجاد اشتغال کارخانه احیاء مستقیم فولاد بافت کرمان که با حمایت بانک گردشگری انجام شده توضیح داد: باید به همه‌ی عوامل بانک گردشگری خداقوت گفت و امیدوار بود که این مشارکت‌ها مستمر باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه