شمانیوز

عضو هیئت مدیره در یزد:

محقق شدن اهداف می طلبد تمامی کارکنان شبکه، با تغییر رویکرد شبکه در پیاده سازی طرح تحول همراه شوند.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست: فریبا مرادی در این جلسه که با حضور مریم ساعتچی مدیر کل توسعه سرمایه انسانی ، علی محمد رحمانی پور مدیرکل پست استان یزد و سایر اعضای شورای اداری برگزار شد، با اشاره به تغییر رویکرد شبکه به پیاده سازی سکوی تجارت الکترونیک، از همکاران پست یزد خواست تا نگرش و اقدامات خود را در توسعه بازار پست به این سمت سوق دهند.

وی با تاکید بر اهمیت کسب مهارت و بالابردن سطح آگاهی کارکنان، اظهار داشت: این دو عامل موجب می شود خدمات با سرعت بیشتر و کیفیت مطلوب تر عرضه شود.

او خلاقیت، شیوه مدیریت، تمرکز بر بهبود کیفیت خدمات و  آموزش نیروی انسانی را از دیگر عوامل مهم در استقرار سبک نوین شرکت برشمرد و گفت: با رویکرد دیجیتالی که شبکه در پیش گرفته، تمام بخش ها، فرایندها و عملیات شرکت متحول خواهد شد.

مرادی به فعالیت رسمی اپراتور های بخش خصوصی در بازار خدمات پستی نیز اشاره کرد و افزود: با ورود این اپراتورها، بحث انحصار پست از بین رفته است و فضایی رقابتی برای ارایه خدمات به وجود آمده است.

به گفته وی، در این فضای رقابتی، مدیریت بهینه هزینه ها، ارتقا و بهبود کیفیت و افزایش سرعت در انجام خدمات است که رمز بقا و حفظ جایگاه شرکت ملی پست خواهد بود.

عضو هیئت مدیره همچنین در این جلسه، ارایه سرویسهای با ارزش افزوده، مدیریت منابع و سرمایه ها به خصوص سرمایه انسانی، واگذاری دفاتر پستی زیانده، شناسایی و جذب ترافیک محصولات بومی و استراتژیک استان، افزایش کیفیت خدمات، مشتری مداری و تعریف سرویسهای جدید بر اساس نیاز مشتریان را مورد تاکید قرار داد.

در ادامه رحمانی پور مدیرکل پست استان یزد گزارشی از وضعیت موجود پست استان و برنامه های پیش رو تا آخر سال ارایه داد و هریک از اعضای شورا، به طرح نقطه نظرات، دیدگاه ها و پیشنهادات خود پرداختند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه