شمانیوز

اپراتور اول با در نظر گرفتن سلیقه و ذائقه مشترکان خود تنوع را درحجم، زمان و قیمت بسته های اینترنت آلفا پلاس به عنوان یک اصل لحاظ کرده است که با اقبال مشترکان نیز همراه بوده است.

به گزارش شمانیوز،این روزها رقابت جزء جدایی ناپذیرفعالیت ها درتمامی سطوح شده است و این مساله در خصوص خدمات اپراتورهای کشور نمود بیشتری پیدا کرده است.به طوری که هریک از این اپراتورها تلاش کردند تا با توجه به سلیقه و ذائقه مخاطبین و مشترکان خود خدمات کیفی تری را ارائه دهند اما آنچه که در این میان از اهمیت بیشتری برخوردار بوده این است که کدام یک از اپراتورها توانسته اند موفق عمل کنند.

امروزه تمرکز کاربران و مشترکان اپراتورها بر روی بسته‌های پیشنهادی بوده است ضمن آنکه مشترکان در تلاش هستند بسته های به صرفه تر و در عین حال با کیفیت تر را انتخاب کنند.

همراه اول با درنظر گرفتن این مهم به مشترکان خود قدرت مانور بیشتری را در انتخاب خدمات داده است.

بر همین اساس اپراتور اول تلاش کرده است تا طی سال ها فعالیت در کنار ارتقای سطح کمی خدمات خود توجه ویژه ای به ارتقای کیفی خدمات نیز داشته باشد.

طراحی  و چیدمان بسته های مختلف دیتا در زمان ها و حجم های متنوع برای پاسخگویی به طیف گسترده مشترکان از جمله اقدامات محبوب ترین شرکت خدمات سیار کشور است.

در میان محصولات این شرکت ارتباطی، بسته های اینترنت نوترینو برای مشترکان همراه اولی از جذابیت ویژه ای برخوردار بوده چراکه این بسته ها علاوه بر رعایت جیب مشتری به لحاظ هزینه ای پیشنهادات زیاد و متنوعی را درخصوص حجم و زمان اینترنت ارائه کرده است.

در این باره باید گفت که همراه اول با پیش بینی بسته های آلفا پلاس گامی دیگردرارائه خدمات متنوع خود برداشته است.

این بسته ها با سرعتی بالا امکان استفاده تخصصی و حرفه ای را از اینترنت نسل سوم، چهارم و نسل چهارونیم ممکن می سازند. افرادی که فایل های حجیم ارسال و یا دریافت می کنند، مکالمه های صوتی و یا ویدیویی در بستر اینترنت انجام می دهند، از برنامه های صوتی و تصویری اینترنتی استفاده می کنند و یا تمایل به داشتن اینترنت با سرعت بالا را دارند می توانند از بسته های آلفا+ استفاده کنند.

بسته های آلفا پلاس شامل بسته های یک و هفت روزه، بسته های ماهانه و بسته های بلند مدت (سه ماهه، شش ماهه و یک ساله) می شوند.

*برای مشاهده بسته های آلفا پلاس اینجا کلیک کنید. https://www.mci.ir/notrino-packages

بسته های آلفا پلاس برای مشترکان اعتباری در قسمت یک روزه از حجم ۶۰MB با مبلغ 1600 تومان آغاز و برای  مشترکان دائمی و اعتباری تا حجم۳GB و قیمت۹,۹۰۰ تومان ادامه می یابد.    

همچنین بسته های 7 روزه آلفا پلاس برای مشترکان دائمی و اعتباری از حجم ۲۰۰MB با قیمت ۴,۴۰۰ تومان آغاز شده و تا حجم ۶GB با قیمت ۱۹,۵۰۰ تومان ادامه می یابد.

بسته سی روزه آلفاپلاس نیز در کمترین حجم خود۵۰۰MB را دارد و در بیشترین حجم ۱۵       GBرا با قیمت۳۶,۹۰۰ تومان دارد.     

هر یک از بسته های آلفا پلاس تنوع فراوانی را در حجم و قیمت برای مشترکان در نظر گرفته است به طوری که بیشترین حجم این بسته برای اینترنت یک ساله با حجم ۷۰ GBو   قیمت ۱۵۹,۰۰۰ تومان درنظر گرفته شده است.

گفتنی است که بسته های آلفا+ ماهانه و بلند مدت دارای رزرو خودکار هستند و هزینه خرید بسته های بلند مدت نیز همانند سایر بسته های آلفا+، برای مشترکین دائمی بر روی قبض خواهد آمد و برای مشترکین اعتباری از شارژ کسر خواهد شد.

 

گزارش:معصومه قلباربند

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه