شمانیوز

دوره آموزشی با عنوان دوره جامع مدیریت منابع انسانی با رویکرد مدل تعالی منابع انسانی با حضور مدیران هلدینگ صدر تامین در باشگاه قایقرانی ذوب آهن اصفهان 21 و 22 آبان ماه بر گزار شد .

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از روابط عمومی ذوب آهن اصفهان: دوره آموزشی با عنوان دوره جامع  مدیریت منابع انسانی با رویکرد مدل تعالی منابع  انسانی با حضور مدیران هلدینگ صدر تامین در باشگاه قایقرانی ذوب آهن اصفهان 21 و 22 آبان ماه بر گزار شد .در این دوره آموزشی 30 نفر از معاونین ، مدیران وسرپرستان امور اداری وسازماندهی شرکت های مختلف صدر تامین حضور داشتند و پایان بخش آن بازدید حاضران از خط تولید ذوب اهن اصفهان بود.

 دکتر ابراهیم شیخ به عنوان مدرس این دوره  مدیریت منابع انسانی با رویکرد مدل تعالی منابع انسانی را تشریح نمود و با همکاری و نظرات حاضران به ارزیابی سوابق و نتایج پیاده سازی این مدل در شرکت های صدر تامین واز جمله ذوب آهن اصفهان پرداخت.

وی به تاریخچه ،ارکان ، ارزش ها، نتایج وتوانمندی های مدل های تعالی که از ژاپن شروع شد اشاره نمود و از تجربیات خود از حضور وبازدید از منابع انسانی 20 کشور بزرگ جهان برای حاضران سخن گفت وخواستار توجه و سرمایه گزاری مدیران  شرکت ها در اجرا و ارزیابی این مدل درشرکت های تحت مدیریت خود شد.

صدر2

صدر3

 

صدر4

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه