شمانیوز

قیمت طلا، سکه و دلار امروز چهارشنبه 98/08/29 // این خبر هر ساعت بروز رسانی می شود...

قیمت طلا، سکه و دلار امروز چهارشنبه 98/08/29+ تغییرات

 

 

در حال بروزرسانی...

 

 

 

قیمت طلا ، سکه و دلار در بازار چهارشنبه 29 ابان // ساعت 15:00

امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید 4 میلیون و 158 هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم 4 میلیون و 129 هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی 2 میلیون و 188 هزار تومان، ربع‌سکه یک‌میلیون و 389 هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی 859 هزار تومان فروخته می‌شود. قیمت طلای 18عیار هم 423 هزار و 100 تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت 1477.79 دلار معامله می‌شود.

قیمت طلای 24 عیار 564 هزار و 800 تومان، هر مثقال طلا یک میلیون و 837 هزار تومان تعیین شده است.

هم‌اکنون قیمت دلار در بازار آزاد 11 هزار و 945 تومان، قیمت درهم امارات 3 هزار و 381 تومان و قیمت پوند انگلیس 15 هزار و 902 تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد. قیمت یورو نیز 13095 تومان تعیین شده است.

صرافی‌های بانک‌ها امروز یکشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم 11هزار و 900 تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت 11هزار و 800 تومان خریداری می‌کنند، بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها 13 هزار و 100 تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها 13 هزار تومان است.

 

 

قیمت دلار در بازار امروز چهارشنبه 29 ابان // ساعت 14:00

ریزش قیمت دلار برای دومین روز متولی ، قیمت این ارز را در صرافی های بانکی بار دیگر به کامال یازده هزار تومان بازگرداند.

دلار که در روزهای ابتدایی هفته دو بار به صورت پیاپی سد مقاومتی را شکسته و تا مرز ۱۲ هزار و ۴۰۰ تومان پیشروی کرده بود امروز بار دیگر به کانال یازده هزار تومان بازگشت. هر دلار آمریکا امروز به قیمت ۱۱ هزار و ۹۵۰ تومان فروخته می شود و صرافی‌های بانکی نیز قیمت خرید را ۱۱ هزار و ۸۵۰ تومان اعلام کرده اند .

بر اساس این گزارش قیمت هر یورو نیز ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان در صرافی های بانکی اعلام شده است . قیمت خرید یورو نیز برابر با ۱۳ هزار تومان اعلام شده است .

پیش بینی می شود ماندگاری دلار در کانال یازده هزار تومان بار دیگر سد مقاومتی دلار را به ۱۲ هزار تومان برساند //خبرانلاین .

 

 

قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۱ درصد افزایش به ۱۴۷۳ دلار و ۴۰ سنت رسید.

 پس از آنکه ترامپ تهدید کرد که اگر توافقی با پکن به دست نیاید تعرفه ها علیه کالاهای چینی را بالا خواهد برد و در حالی که سنای آمریکا مصوبه ای را علیه هنگ کنگ به تصویب رسانده، قیمت طلا امروز شاهد افزایش بود.

قیمت هر اونس طلا امروز با 0.1 درصد افزایش به 1473 دلار و 40 سنت رسید. قیمت طلا در بازار آمریکا نیز با 0.01 درصد رشد به 1474 دلار و 40 سنت رسید.

سنای آمریکا مصوبه ای را به تصویب رسانده که فروش برخی اقلام از جمله گاز اشک آور و گلوله های پلاستیکی را به پلیس هنگ کنگ ممنوع می سازد. چین با محکومیت این اقدام گفته واشنگتن باید مداخله در امور داخلی چین را متوقف نماید.

ترامپ روز سه شنبه تهدید کرد که در صورت عدم دستیابی به توافق تعرفه ها علیه کالاهای چینی را بالا خواهد برد.

ایلیا اسپیواک، تحلیلگر بازار طلا در این باره گفت: «این نگرانی وجود دارد که مصوبه اخیر سنای آمریکا در حمایت از معترضان هنگ کنگ پیشرفت مذاکرات تجاری میان آمریکا و چین را با مشکل مواجه کند.»

اما با توجه به انتشار قریب الوقوع صورت مذاکرات فدرال رزرو آمریکا که احتمالا تایید خواهد کرد که بانک مرکزی امریکا فعلا قصدی برای کاهش نرخ بهره ندارد، رشد قیمت طلا چندان محسوس نبوده است.

سرمایه گذاران در انتظار انتشار صورت مذاکرات نشست ماه اکتبر فدرال رزرو در اواخر امروز هستند تا سرنخ های بیشتری از چشم انداز سیاست های پولی آمریکا به دست بیاورند.

بانک مرکزی امریکا برای کمک به تقویت رشد اقتصادی، از ابتدای امسال 3 نوبت نرخ بهره را بالا برده، اما ماه گذشته این سیگنال را به بازار ارسال کرد که کاهش بیشتری در کار نخواهد بود مگر آنها وضعیت اقتصادی آمریکا بدتر شود.//تسنیم

 

divider1

مرور بازار در روز گذشته//سه شنبه ۲۸ آبان ساعت 22:45

 

بروزرسانی: سه شنبه ۲۸ آبان - ۲۲:۴۵

تغییر قیمت لحظه نوع
(-۰.۱۱%) -۱۳۰ ۱۱۹,۴۱۰ دلار
(-۰.۰۸%) -۱۰۰ ۱۳۱,۴۱۰ یورو
(-۰.۰۳%) -۴۰ ۱۵۹,۳۰۰ پوند
(-۰.۰۳%) -۱۰ ۳۳,۷۹۰ درهم امارات
(-۰.۴۸%) -۲۰۰,۰۰۰ ۴۱,۲۹۰,۰۰۰ سکه بهار آزادی
(-۰.۰۲%) -۱۰,۰۰۰ ۴۱,۴۸۰,۰۰۰ سکه طرح جدید
(-۰.۸۷%) -۱۹۰,۰۰۰ ۲۱,۶۹۰,۰۰۰ نیم سکه
(-۲.۱۶%) -۳۰۰,۰۰۰ ۱۳,۵۹۰,۰۰۰ ربع سکه
(۰.۳۵%) ۳۰,۰۰۰ ۸,۵۹۰,۰۰۰ سکه گرمی
(-۰.۰۹%) -۴,۰۰۰ ۴,۲۲۵,۰۰۰ گرم طلای 18
(-۰.۱۱%) -۶,۰۰۰ ۵,۶۳۳,۰۰۰ گرم طلای 24
(-۰.۱۱%) -۲۰,۰۰۰ ۱۸,۳۰۰,۰۰۰ مثقال طلا
(۰%) ۴ ۱,۴۷۳.۵۱ انس طلادلار
(۰.۰۳%) ۳۰ ۹۱۳ پلاتیندلار
-- ۱۷.۱۳ انس نقرهدلار

divider1

مرور بازار در روز گذشته//سه شنبه 28 آبان ساعت 12:46

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از تسنیم: امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید 4 میلیون و 194 هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم 4 میلیون و 129 هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی 2 میلیون و 188 هزار تومان، ربع‌سکه یک‌میلیون و 389 هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی 859 هزار تومان فروخته می‌شود. قیمت طلای 18عیار هم 426 هزار و 400 تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت 1468 دلار معامله می‌شود.

قیمت طلای 24 عیار 568 هزار و 500 تومان، هر مثقال طلا یک میلیون و 845 هزار تومان تعیین شده است.

هم‌اکنون قیمت دلار در بازار آزاد 12 هزار و 50 تومان، قیمت درهم امارات 3 هزار و 378 تومان و قیمت پوند انگلیس 15 هزار و 949 تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد. قیمت یورو نیز 3378 تومان تعیین شده است.

صرافی‌های بانک‌ها امروز یکشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم 11هزار و 900 تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت 11هزار و 800 تومان خریداری می‌کنند، بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها 13 هزار و 100 تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها 13 هزار تومان است.//تسنیم

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه