شمانیوز

قیمت طلا، سکه و دلار امروز شنبه 98/09/02//این خبر در هر ساعت بروزرسانی می شود...

قیمت طلا، سکه و دلار امروز شنبه 98/09/02+ تغییرات

 

 

 

در حال بروزرسانی...

 

 

 

 

 

قیمت طلا، سکه و دلار امروز شنبه 98/09/02 // ساعت10:17

قیمت سکه تمام‌‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۱۵۳ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۲۳هزار و ۹۰۰ تومان و قیمت دلار در بازار آزاد به زیر ۱۲هزار تومان رسیده است.

 امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید 4 میلیون و 153 هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم 4 میلیون و 129 هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی 2 میلیون و 178 هزار تومان، ربع‌سکه یک‌میلیون و 379 هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی 849 هزار تومان فروخته می‌شود. قیمت طلای 18عیار هم 423 هزار و 900 تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت 1462.11 دلار معامله می‌شود.

قیمت طلای 24عیار 565 هزار و 200 تومان، هر مثقال طلا یک میلیون و 838 هزار تومان تعیین شده است.

هم‌اکنون قیمت دلار در بازار آزاد 11 هزار و 793 تومان، قیمت درهم امارات 3 هزار و 284 تومان و قیمت پوند انگلیس 15 هزار و 503 تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد. قیمت یورو نیز 13 هزار و 2 تومان تعیین شده است.

صرافی‌های بانک‌ها امروز شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم 11هزار و 800 تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت 11هزار و 700 تومان خریداری می‌کنند، بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها 13 هزار تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها 12 هزار و 900 تومان است.//تسنیم

 

 
تغییر قیمت لحظه نوع
(-۰.۰۷%) -۸۰ ۱۱۷,۹۴۰ دلار
(-۰.۰۲%) -۲۰ ۱۲۹,۹۴۰ یورو
(۰.۱۴%) ۲۲۰ ۱۵۵,۰۳۰ پوند
(۰.۱۵%) ۵۰ ۳۲,۸۴۰ درهم امارات
(۱.۱۹%) ۴۹۰,۰۰۰ ۴۱,۲۹۰,۰۰۰ سکه بهار آزادی
(۰.۰۷%) ۳۰,۰۰۰ ۴۱,۵۳۰,۰۰۰ سکه طرح جدید
(-۱.۲۲%) -۲۷۰,۰۰۰ ۲۱,۷۸۰,۰۰۰ نیم سکه
(-۰.۴۳%) -۶۰,۰۰۰ ۱۳,۷۹۰,۰۰۰ ربع سکه
(-۰.۳۵%) -۳۰,۰۰۰ ۸,۴۹۰,۰۰۰ سکه گرمی
(-۰.۰۹%) -۴,۰۰۰ ۴,۲۳۹,۰۰۰ گرم طلای 18
(-۰.۱۱%) -۶,۰۰۰ ۵,۶۵۲,۰۰۰ گرم طلای 24
(۰.۱۱%) ۲۰,۰۰۰ ۱۸,۳۸۰,۰۰۰ مثقال طلا
(۰%) ۱ ۱,۴۶۲.۱۱ انس طلادلار
(۰.۰۲%) ۱۵ ۸۹۳.۷۵ پلاتیندلار
-- ۱۶.۹۶ انس نقرهدلار
 
 

 

 

divider1

مرور بازار در روز گذشته (جمعه1 آذر ) 

قیمت هر دلار آمریکا در صرافی های بانکی به ۱۱ هزار و ۸۵۰ تومان رسید که رد قیاس با دیروز کاهشی صد تومانی و در قیاس با اواسط هفته کاهشی برابر با ۵۵۰ تومان را نشان می دهد.

موج افزیش قیمت بنزین سبب رشد بالای قیمت ها در بازار ارز و سکه شد اما فعالان بازار می گویند با ورود بانک مرکزی به بازار ، قیمت ها روندی کاهشی را طی کرده است . نرخ خرید دلار در صرافی های بانکی نیز ۱۱ هزار و ۷۵۰ تومان اعلام شده است .

بر این اساس قیمت یورو نیز به ۱۲ هزار و ۵۰ تومان در صرافی های بانکی رسیده است . هر یورو در این صرافی ها به قیمت ۱۲ هزار و ۹۵۰ تومان خریداری می شود .

صرافان می گویند با افزایش قیمت ها از روز دوشنبه تقاضا برای خرید ارز با افزایش روبرو شد اما در نهایت قیمت ها روندی کاهشی را آغاز کردند و بار دیگر تقاضا در این بازار عادی شد . دلالان تلاش زیادی برای بهره گیری از این فضا و بالا بردن قیمت را در دستور کار قرار دادند اما این بار نی توفیقی حاصل نکردند .خبرانلاین

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه