شمانیوز

نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان کاشان، خدمات ارائه شده در مراکز درمانی تامین اجتماعی را با ارزش عنوان کرد و گفت: خدمات این سازمان یک خدمت اجتماعی است و باید تلاش شود کار مراجعین به نحو احسن انجام شود.

به گزارش شمانیوز و به نقل از  اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، آیت الله نمازی در دیدار با مدیر درمان تامین اجتماعی منظقه کاشان، به یکی از خدماتی که سازمان تامین اجتماعی ارائه می کند اشاره کرد و گفت: آن بحث مهم و قابل توجه، مسئله درمان است.

وی افزود: بیماران بخصوص در سنین بالا از نظر روحی و روانی احتیاج به مراقبت و درمان دارند و این مسئله از دو راه میسر است. یکی از راه دارو و خدمات درمانی و دیگری رفتار و اخلاق پزشکان که از نظر علم روان شناسی نیز بسیار مهم و قابل توجه است.

وی افزود: خدمات سازمان تامین اجتماعی خدمتی اجتماعی است و باید تلاش شود مراجعین کارشان به نحو احسن انجام شود.

آیت الله نمازی اظهار داشت: در بحث پزشکی، دانش و اخلاق پزشکی دو مقوله مهم است و مهمترین مسئله برای بیمار نحوه رفتار و برخورد پزشک است.

وی با بیان اینکه تلاش کنیم با برخورد مناسب اطمینان خاطر به بیماران بدهیم، گفت: بیمار نه تنها از نظر جسمی بلکه از نظر روحی نیز دچار کمبود می شود و این مسئله را می توان با اخلاق خوب برطرف کرد.

امام جمعه شهرستان کاشان گفت: مسئله طبابت، کار مهمی است. طبابت در نظام توحیدی شغل نیست، یک منصب است و نقش معنوی دارد.

دکتر علی محمد حق پناه سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی منطقه کاشان نیز در این دیدار، خدمات درمانی سازمان را در سطح منطقه کاشان تشریح و از پرداخت 67 میلیارد تومان بابت صورتحساب بیماران به دانشگاه علوم پزشکی کاشان خبر داد.

وی افزود: سازمان تامین اجتماعی در شش ماهه اول سالجاری توانسته است با عملیاتی نمودن نسخ الکترونیک پزشکان طرف قرارداد، بیش از 18هزار نسخه، صرفه جویی در چاپ دفترچه درمانی بیمه شدگان داشته باشد.

دکتر حق پناه تصریح کرد: مجموعه تامین اجتماعی تمام تلاش خود را بکار گرفته اند تا بتوانند خدمات مطلوبی به بیمه شدگان که اغلب از قشر کارگر و آسیب پذیر  جامعه هستند، ارائه نمایند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه