شمانیوز

ششمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه در محل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی برگزار شد.

به گزرش شمانیوز و به نقل از روابط عمومی بیمه ما,؛ ششمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه با عنوان Invex2019 از 27 تا 30 آبان  با حضور شرکت بیمه "ما" و تعدادی از شرکت های بزرگ حوزه اقتصادی برگزار شد.

در مراسم افتتاحیه دکتر غلامرضا سلیمانی رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران ایجاد کنسرسیوم های صنعت بیمه را زمینه سودآوری بیشتر فعالان این صنعت ارزیابی کرد و افزود: دولت به دنبال تصدی گری بیشتر نیست و فضا را برای فعالیت گسترده بخش خصوصی فراهم کرده و صنعت بیمه باید از این فرصت استفاده کند.

وی از رتبه بندی شرکت های بیمه به عنوان بهترین شاخص برای انتخاب بیمه گذاران نام برد و اظهار داشت: شفاف سازی در صنعت بیمه ریشه اعتماد مردم به این صنعت را مستحکم تر می کند.

دکتر سلیمانی با اعلام این مطلب که بزرگترین چالش صنعت بیمه تقویت رشته بیمه های زندگی و سپرده گذاری است، تصریح کرد: شرکت های بیمه به توسعه بیمه های عمر نگاه ویژه ای دارند و علاوه بر شرکت هایی که در این حوزه به صورت تخصصی فعالیت می کنند شرکت های دیگر نیز تمرکز خوبی در این حوزه دارند.

در روز نخست نمایشگاه، حجت بهاری فر ضمن  حضور در غرفه بیمه "ما" ، در خصوص چگونگی پاسخگویی کارشناسان فنی و روابط عمومی در راستای  پاسخگویی به سوالات بازدیدکنندگان ، مطالبی را بیان کردند.

همچنین دکتر سلیمانی رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، دکتر مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش ، دکتر کاتب نماینده مجلس شورای اسلامی و جمعی دیگر از مقامات کشوری و لشگری از غرفه بیمه "ما" بازدید کردند.

IMG_5475_5513

IMG_5704_5510

IMG_6995_5506

IMG_6945_5505

IMG_5865_5511

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه