شمانیوز

یازدهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری کشور با عنوان تجاری کیش اینوکس از ۲۷ لغایت ۳۰ آبان ماه با مشارکت ۳۰۰ شرکت داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی جزیره کیش برگزار شد .

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از فرینا؛: در این دوره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به عنوان یکی از بخش‌های اقتصادی پیشرو در حوزه حمل و نقل، لجستیک و مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، برای سومین سال متوالی در یازدهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری کشور حضور یافت.

سجاد کمالی پور عضو هیئت مدیره و معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری، آذر موحدی معاون توسعه زیرساخت، حیدر فرزانه معاون توسعه مدیریت و منابع، امیر احمدی مدیر منطقه ویژه اقتصادی، فرزاد یادگاریان قائم مقام مجری منطقه آزاد تجاری و جمعی دیگر از مدیران و کارکنان شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در این نمایشگاه حضور یافتند.

همچنین این دوره از نمایشگاه با هدف رونق تولید، معرفی فرصت‎های سرمایه گذاری درکشور و افزایش شناخت نسبت به  قابلیت‎ها و ظرفیت‎های عظیم بازار پول و سرمایه و هم افزایی دست اندرکاران اقتصادی درتقویت توان اقتصادی کشور برگزار شد و در این راستا معاونین و مدیران شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) نشست های مشترکی با مدیران سایر مناطق آزاد تجاری و اقتصادی و همچنین برخی از سفراء کشورهای خارجی داشتند.

گفتنی است؛ در ٥ سال گذشته برگزاری این رویداد، بیش از ١٤٠٠ شرکت داخلی و خارجی حضور داشته و حدود ٣٨٠٠٠ مسئول، مدیر، صاحبنظر، فعال بازار، کارشناس و علاقمند به حوزه اقتصادی از این رویداد بازدید کرده اند.

برگزاری بیش از ١١٠ نشست تخصصی و همایش بین المللی، برگزاری بیش از ٤٥٠ ملاقات تجاری و عقد بیش از ١٧٠ قرارداد و تفاهم نامه همکاری میان شرکت های داخلی و خارجی این رویداد را به یکی از بزرگترین رویداد های اقتصادی کشور و کیفی ترین رویداد جزیره کیش تبدیل نموده است.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه