شمانیوز

معاون وزیر صمت خبر لغو عوارض 25 درصدی صادرات فلزات و مواد معدنی غیر آهنی با امضاء وزیر صمت را تکذیب کرد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از معدن نیوز: معاون وزیر صمت خبر لغو عوارض 25 درصدی صادرات فلزات و مواد معدنی غیر آهنی با امضاء وزیر صمت را تکذیب کرد.

معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت خبر‌های منتشر شده در برخی رسانه‌ها مبنی بر لغو عوارض 25 درصدی صادرات فلزات و مواد معدنی غیر آهنی با امضاء وزیر صنعت، معدن و تجارت را تکذیب کرد.

جعفر سرقینی گفت: وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکنون هیچ نامه و بخشنامه‌ای را در این باره ارسال نکرده است ضمن این که تصمیم گیری در این باره صرفاً با وزیر صمت نیست بلکه کمیته‌ای 5 نفره در این باره تصمیم گیری می‌کند.

وی افزود: اعضای کمیته 5 نفره یاد شده وزرای جهاد کشاورزی، اقتصاد و امور دارایی و صنعت، معدن و تجارت، رئیس اتاق بازرگانی ایران و رئیس کل بانک مرکزی هستند که ریاست آن بر عهده وزیر صمت است.

معاون معدنی وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان این که کمیته 5 نفره اخیراً جلسه‌ای در این باره نداشته که بخشنامه و یا مصوبه‌ای از این جلسه ارسال شود، گفت: هفته آینده این کمیته تشکیل جلسه خواهد داد، اما این که چه موضوعاتی در این جلسه تصمیم گیری شود هنوز مشخص نیست.

امروز در برخی از شبکه‌های اطلاع رسانی در فضای مجازی خبر لغو عوارض 25 درصدی صادرات فلزات و مواد معدنی غیر آهنی با امضاء رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت منتشر شده بود.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه