شمانیوز

مدیرکل تأمین اجتماعی آذربایجان شرقی در مراسم گرامیداشت روز بسیج:

مراسم گرامیداشت هفته بسیج با حضور جمعی از همکاران اداره کل و شعب تابعه تامین اجتماعی استان آذربایجان شرقی و مسئولین سازمان بسیج کارمندی سپاه عاشورا برگزار شد.

به گزارش شمانیوز و به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، جعفر سمساری، مدیر کل تامین اجتماعی استان آذربایجان شرقی در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته بسیج، گفت: سازمان تامین اجتماعی برای ارائه خدمات سریع و به هنگام به مخاطبین گام بر می دارد و در این راستا توسعه خدمات غیرحضوری و استقرار میز خدمت را در دستور کار قرار داده است.

مدیر کل تامین اجتماعی استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه هدف ذاتی و اساسی سازمان تامین اجتماعی، برقراری عدالت اجتماعی در جامعه است، اذعان داشت: این سازمان با توزیع مجدد درآمدها، در راستای تحقق قسط و عدل در جامعه گام برداشته و ایجاد امنیت و آرامش خاطر را برای اقشار مختلف جامعه به ارمغان می آورد.

سمساری همبستگی اجتماعی را از برون دادهای نظام تامین اجتماعی دانست و تصریح کرد: مشارکت در ارتقای معیشت و سلامت جامعه، از نمودهای این همبستگی در جامعه است.

وی، اقدام جهادی و تفکر بسیجی را لازمه دستیابی به اهداف این سازمان دانست و افزود: با توجه به تنوع و حجم بالای خدمات و مراجعات به سازمان تأمین اجتماعی، تحقق اهداف سازمان، اهتمام مضاعف همکاران و مشارکت فعال شرکای اجتماعی را می طلبد.

سمساری هم چنین با اشاره به رویدادهای اخیر، بصیرت ملت ایران که نشأت گرفته از اخلاص و ایمان است را ضامن‌ پایداری انقلاب دانست و تأکید کرد: شاخص امامت و ولایت، شاخصی برای تفکیک انقلابیون و معاندان نظام است.

سرهنگ ریحانی خواه، مسئول بسیج کارمندی سپاه عاشورا نیز در این مراسم با بیان اینکه بسیج یعنی پاسداری بی قید و شرط از آرمانهای اسلام و انقلاب، حضور جوانان و نوجوان در عرصه های مختلف جهادی را مورد توجه قرار داد و اذعان داشت: با توجه به آموزه‌ های چهل ساله انقلاب، در حال حاضر شاهد حضور فعال و چشمگیر نسل جوان در عرصه های مختلف خدمت رسانی هستیم.

سرهنگ ریحانی خواه، برنامه محوری در طی سال را لازمه پویایی پایگاههای مقاومت دانست و اذعان داشت: شاخصهای بسیج در ادارات و سازمانها، تکریم ارباب رجوع و ارتقای رضایتمندی است و بایستی در این خصوص برنامه ریزی مدون صورت پذیرد.

وی میز خدمت ادارات در محلات را از برنامه های اعتلای بسیج عنوان و خاطر نشان کرد: کار مضاعف و کاهش دغدغه های عمومی، از جمله اولویت های سازمان بسیج کارمندی است.

همچنین در این مراسم، از پنج نفر از همکاران بسیجی فعال اداره کل و شعب تابعه تأمین اجتماعی استان آذربایجان شرقی تجلیل شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه