شمانیوز

عضو هیئت مدیره در کارگاه آموزشی کیفیت:

عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست در کارگاه آموزشی استقرار سیستم مدیریت کیفیت ایزو 9001:2015 گفت: ارایه خدمات کیفی نظام مند و شفاف، ضامن ارتقا شبکه پستی است.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست: فریبا مرادی در این کارگاه آموزشی که در راستای اجرای طرح تحول دیجیتال و معماری سازمانی (ستاپ) و با حضور حسین غضنفری معاون فنی و بازرگانی و سایر مدیران این حوزه برگزار شد، به تشریح سیاست ها و برنامه های جدید شرکت پرداخت.

وی با اشاره به اینکه شبکه پستی با اجرای پروژه های استاندارد سازی به ویژه ایزو آشناست، افزود: با بهره گیری از تجربه های موفق طرح های قبلی، به دنبال اجرای پروژه ایزو 9001:2015 هستیم.

او در ادامه به تشریح اصول هشت گانه رهبری به منظور بهبود عملکرد سازمان پرداخت و گفت: این هشت اصل شامل تمرکز بر مشتری، رهبری، مشارکت کارکنان، فرایندگرایی، رویکرد سیستمی در مدیریت، بهبود مستمر، رویکرد واقع بینانه در تصمیم گیری و رابطه سودبخش متقابل با تامین کننده ها است.

در ادامه سایر مدیران حوزه فنی و بازرگانی به بیان دیدگاه ها و انتظارات مشتریان از شبکه پستی و ضرورت ارتقا کیفیت خدمات پرداختند.

کارگاه آموزشی استقرار سیستم مدیریت کیفیت  ایزو 9001:2015 به مدت دو روز ( سه شنبه و چهارشنبه) در معاونت فنی و بازرگانی در حال برگزاری است.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه