شمانیوز

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران بیان داشت: ۷ هزار میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه‌ در بخش خود اشتغالی به متقاضیان پرداخت شده است.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز مازندران، مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران در آیین بهره برداری از ساختمان مدیریت شعب استان مازندران با اشاره به اینکه امسال قرار بود یک میلیون و ۵۰۰ هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه‌ در بخش اشتغال، درمان و ازدواج پرداخت شود گفت: تا پایان آبان ماه یک میلیون و چهارصد هزار فقره تسهیلات به ارزش ۱۳ هزار میلیارد تومان به متقاضیان پرداخت شده که این میزان تا پایان سال به ۱۸ هزار میلیارد تومان خواهد رسید.

 

مرتضی اکبری افزود: از این تسهیلات، ۷ هزار میلیارد تومان معادل ۵۴ درصد برای ایجاد فرصت‌های خوداشتغالی، کارآفرینی و کسب و کار‌های کوچک پرداخت شده است.

 

وی همچنین از امضای تفاهم نامه با بنیاد برکت و کمیته امداد امام خمینی (ره) برای اشتغالزایی خبر داد و اظهارداشت: تاکنون در تفاهم نامه های بنیاد برکت و کمیته امداد (ره) به ترتیب ۵۰۰ و ۳۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به صورت قرض الحسنه برای حمایت از کسب و کار و اشتغال زایی خرد پرداخت شده است.

 

تاریخ:۱۳۹۸/۰۹/۰۵

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه