شمانیوز

افرادی که کد ملی سرپرست خانوار را به سامانه #۶۳۶۹* پیامک کرده اند و کد رهگیری دریافت کرده اند با مراجعه به سامانه hemayat.mcls.gov.ir ،اعتراض خود را ثبت کند.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از تسنیم: مطابق اعلام رسمی مسئولان، قرار بود برای افرادی که به واریزنشدن یارانه نقدی انتقاد دارند و کد ملی سرپرست خانوار را به سامانه #6369* ارسال کرده‌اند، طی 24 ساعت کد رهگیری ارسال شود؛ بعد از دریافت کد رهگیری با مراجعه به سامانه hemayat.mcls.gov.ir سایر مراحل را پیگیری کنند.

احمد میدری معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه رویکرد دولت در توزیع بسته حمایت معیشتی، حمایت ار اقشار آسیب پذیر کشور است، گفت: این بسته حمایتی در سه مرحله پرداخت شده است. این بسته حمایتی به 24 میلیون نفر در کشور پرداخت نشده است. تا کنون نزدیک به 4 میلیون نفر اعتراض خودشان را برای پرداخت این بسته اعلام نموده اند که ما در حال بررسی اطلاعات آنها هستیم.

وی گفت: یکی از حق های حاکمیت بررسی حساب های شخصی مردم است. دولت در بررسی حساب اشخاص از آنها اجازه می گیرد. در حذف یارانه ها 270 هزار نفر به این مسئله اعتراض داشتند اما تنها 70 هزار نفر آنها اجازه بررسی حسابشان را دادند و مابقی از دریافت یارانه انصراف دادند.

میدری با بیان اینکه در بررسی حساب بانکی اشخاص هیچگونه عنصر انسانی دخالت ندارد، افزود: شیوه بررسی حساب توسط دولت شبیه سازمان امور مالیاتی کشور نیست. اساساً فردی به حساب اشخاص ورود نمی کند. بنابراین کسی اطلاعات واریز به حساب های شخصی را بررسی نمی کند.  

 

مراحل درج کد رهگیری در سامانه hemayat.mcls.gov.ir  به شرح زیراست.

7612990_999

 

bbbb

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

 • ناشناس

  اع

 • ناشناس

  سلام من میخواستم در باره طرح معیشتی اعتراض ونظری بنویسم خونه ی برادرم به نام من هستش ومن بازنشسته ی آموزش وپرورشم با دوونیم حقوق بچه های بیست وهفت ساله وبیست وچهار ساله ام توانایی ازدواج ندارند چرا شامل طرح معیشتی نباشم

 • نجفعلی علیزاده

  من باز نسشته بودم سه تا پسر دم بخت دارم با حقوق باز نشستگی چگونه بچه هایم را سر وسامان دهم

 • گوکی قرنجیک

  واریز نشدن بسته حمایتی معیشیتی

 • پروین حسنوند

  چرایارانه معیشتی به ما تعلق نگرفته نه حقوق بالای چهارمیلیون دارم کنه سفر خارجه و ماشین مدل بالا

 • رحمن

  پیام دریافت نمیشه یاران واریزنشده


روی خط رسانه