شمانیوز

سخنگوی ستاد شناسایی طرح حمایت معیشتی گفت: با توجه به برنامه ریزی انجام شده فرآیند ثبت اعتراضات خانواده ها نسبت به عدم دریافت بسته حمایتی وجود دارد و احتمال دارد زمان ثبت اعتراضات تمدید شود.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین: حسین میرزایی، اظهار کرد: در طرح یارانه حمایت معیشتی تقسیم کاری فی مابین سازمان برنامه و بودجه و همچنین وزارت رفاه صورت گفت است به طوری که وزارت رفاه مسئولیت شناسایی افراد را برعهده دارد و سازمان برنامه و بودجه نیز موظف به تأمین اعتبار مورد نیاز است و در واقع این کار با همراهی و همکاری این دو مجموعه انجام می شود.
وی تصریح کرد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی براساس شاخص های آزمون وسع اولویت بندی را به لحاظ وسع مالی خانواده ها انجام می دهد و در واقع با شناسایی افراد لیست خانواده ها برای دریافت یارانه حمایت معیشتی در اختیار سازمان برنامه و بودجه قرار می گیرد.
سخنگوی ستاد شناسایی طرح حمایت معیشتی خاطرنشان کرد: برهمین اساس مرحله نخست واریز یارانه حمایتی معیشتی در سه نوبت در تاریخ های ۲۷ و ۲۹ آبان و ۲ آذر انجام شد و مبالغ تعیین شده به حساب سرپرستان خانوار وریز شد.
میرزایی با بیان اینکه ۱۶ میلیون و ۸۶۳ هزار و ۷۸۹ خانوار یارانه حمایت معیشتی دریافت می کنند، گفت: مبالغ تعیین شده در این طرح به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
وی در خصوص اعتراض خانواده هایی که تا به امروز یارانه حمایت معیشتی دریافت نکرده اند اشاره کرد و گفت: برهمین اساس این خانواده ها از واریز آخرین مرحله (دوم آذرماه) می بایستی از طریق سامانه #۶۳۶۹* نسبت به عدم دریافت یارانه حمایت معیشتی خود اقدام می کردند که براساس برنامه ریزی شده انجام شده این خانواده ها تا ۱۲ آذرماه فرصت ثبت اعتراض خود در سامانه ارائه شده را دارند.
سخنگوی ستاد شناسایی طرح حمایت معیشتی اضافه کرد: تا به امروز ۴ میلیون و ۶۰۰ هزار خانوار نسبت به عدم ...

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • لیلامرادی

    من هرچی به این شماره ،شماره موبایلم رو و‌اردمیکنم انجام نمیده برام


روی خط رسانه