شمانیوز

مدیر پروژه شرکت سنگ آهن گهرزمین:

محسن نجف آبادی مدیر پروژه شرکت سنگ آهن گهرزمین در خصوص پیشرفت پروژه خط 3 تولید کنسانتره گفت: شرکت سنگ آهن گهر زمین براساس طرح های مصوب در نظر دارد به تولید 10 میلیون تن کنسانتره در سال برسد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از معدن نیوز: محسن نجف آبادی مدیر پروژه شرکت سنگ آهن گهرزمین در خصوص پیشرفت پروژه خط 3 تولید کنسانتره گفت: شرکت سنگ آهن گهر زمین براساس طرح های مصوب در نظر دارد به تولید 10 میلیون تن کنسانتره در سال برسد.

نجف آبادی اظهار داشت: به منظور دستیابی به این هدف دو خط کنسانتره با مجموع 4 میلیون تن در سال را به بهره برداری رسانده ایم و خط سنگ شکنی نیز با ظرفیت 15 میلیون تن در سال احداث شده است.

وی افزود: عملیات اجرایی خط سوم کنسانتره نیز از ابتدای مهر ماه با مشارکت شرکت های داخلی ازجمله فکور صنعت و شرکت ماشین سازی ویژه و نیز شرکت آسفالت توس آغاز شد.

مدیر پروژه گهر زمین ادامه داد: این خط با سرمایه گذاری 61 میلیون یورو و هزار میلیارد ریال اجرا خواهد شد و امیدواریم در ابتدای سال 99 به بهره برداری برسد. با اجرا و راه اندای این خط 150 نفر به طور مستقیم مشغول به کار خواهند شد.

وی در خاتمه گفت: کنسانتره تولیدی مجموعه گهر زمین با عیار 69 درصد آهن و نیم درصد گوگرد و فسفر، خوراک ورودی کارخانه گندله سازی را تامین خواهد نمود.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه