شمانیوز

مقالات علمی مدیر عامل، عضو هیئت مدیره و مدیر بیمه های عمر و پس انداز بیمه آسیا در بیست و ششمین همایش بیمه و توسعه پذیرفته شدند.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا، در بیست و ششمین همایش بیمه و توسعه که 13 آذر ماه امسال برگزار خواهد شد، سه مقاله علمی از بیمه آسیا تأئید شد.

 

این گزارش می افزاید، نخستین مقاله با عنوان "تبیین تأثیر رفتار خرید بیمه گذار در افزایش ضریب نفوذ بیمه های زندگی، با تمرکز بر اصول اقتصاد رفتاری "  نوشته مسعود بادین، مدیر عامل بیمه آسیا و حسینعلی نصرآبادی است که در پنل های تخصصی ارائه می شود.

 

دومین مقاله با عنوان "بررسی تأثیر عوامل اقتصادی به تقاضای بیمه های زندگی در شهرهای بزرگ و کوچک" نوشته مهدی شریفی، عضو هیئت مدیره و معاون فنی اشخاص و مسئولیت بیمه آسیا، آیدین رشیدی و احمد سربخشیان می باشد،که به صورت پوستری ارائه خواهد شد.

 

 سومین مقاله با عنوان "بررسی تأثیر اپلیکیشن های بیمه بر رضایتمندی مشتریان و افزایش ضریب نفوذ بیمه" نوشته احمد سربخشیان مدیر بیمه های عمر و پس انداز بیمه آسیا، آیدین رشیدی و ابوالفضل خسروی است که در کتاب مجموعه مقالات همایش به چاپ می رسد.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه