شمانیوز

شرایط فروش اقساطی محصولات ایران خودرو به تعداد بسیار محدود از ساعت ۱۱ صبح امروز یکشنبه مورخ ۹۸/۰۹/۱۰ تا زمان تکمیل ظرفیت ارائه می‌گردد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز وبه نقل از فرارو: طرح جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو امروز یکشنبه دهم آذر ماه اجرا می‌شود. در این طرح فروش پژو ۴۰۵ اس ال ایکس با قیمت مصوب ۶۷ میلیون ۸۸۸ هزار و ۴۰۰ تومان و با پرداخت ۶۱ میلیون ۲۴۰ هزار تومان و پژو پارس TU۵ با قیمت ۸۵ میلیون و ۵۰۰ تومان و پیش پرداخت ۷۶ میلیون و ۶۷۰ هزار تومان و سمند EF۷ بنزینی با قیمت ۶۹ میلیون و ۹۷۳ هزار و ۴۰۰ تومان و پیش پرداخت ۶۳ میلیون و ۱۲۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.
 

امروز آغاز طرح فروش اقساطی ایران خودرو با

 

شرایط و توضیحات فروش اقساطی امروز ایران خودرو 

با هدف جلوگیری از ثبت نام واسطه‌ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نهایی خودرو، شرکت ایران خودرو فیلتر‌های را مطابق شرط و شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه که ذیلا" تشریح شده قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه، ثبت نام مشتری از سوی شرکت ایران خودرو یک طرفه ابطال و وجه ایشان حداکثر ظرف ۲۰ روز مسترد خواهد شد.

در این روش فروش صرفا" مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که چک‌های طرح "سامانه صیاد" را داشته و فاقد هرگونه چک برگشتی باشند از اینرو اطلاعات صادر کننده چک پس از انجام پیش پرداخت، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند فروش امکان پذیر خواهد بود، همچنین نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک به مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد، و در صورت عدم امکان اعتبارسنجی وجوه پرداختی مشتری به حساب ایشان استرداد خواهد شد.

ضمنا" چک باز پرداخت اقساط با تاریخ قید شده در بخشنامه صرفا" از مشتری صاحب قرارداد دریافت خواهد شد و در این بخشنامه امکان دریافت چک از شخص ثالث (اقوام درجه یک، دو و ...) وجود ندارد و عنوان صادر کننده چک دراین بخشنامه اشاره به صاحب قرارداد دارد. همچنین فک رهن سند خودرو زودتر از موعد چک‌ها برای کلیه محصولات این بخشنامه امکانپذیر نخواهد بود، لذا ضروریست نمایندگی‌های محترم در این خصوص اطلاع رسانی مقتضی به مشتریان خود داشته باشند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه