شمانیوز

مراسم معارفه یک مشاور و همچنین تکریم و ‌معارفه دو مدیر ایمیدرو (مشاور رئیس هیات عامل در مناطق ویژه و نیز مدیر حقوقی و امور قرادادها و مدیر روابط عمومی) با حضور رئیس هیات عامل ایمیدرو برگزار شد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نل از روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران،(ایمیدرو): خداداد غریب پور در مراسم معارفه سیدعلی اصغر علامه، به عنوان مشاور رئیس هیات عامل در مناطق ویژه ایمیدرو (کاشان، لامرد، پارسیان و خلیج فارس) گفت: وی تجربه مناسبی در امور اقتصادی و سرمایه گذاری دارد.

وی افزود: آقای علامه قرار است مشاور هیات عامل در مناطق ویژه ایمیدرو شامل کاشان، لامرد، پارسیان و خلیج فارس فعالیت کند.

رئیس هیات عامل ایمیدرو درباره سید عبدالله پورعباسی، مدیر جدید حقوقی و امور قراردادها گفت: وی وکیل حقوقی بوده و سابقه مشاور حقوقی را دارد و در کار خود متعهد و جدی است. وی پیش از این نیز سابقه مدیرعاملی داشته است.

وی از زحمات چندین ساله مژده معصوم پور در سمت مدیر حقوقی و امور قراردادهای ایمیدرو تشکر کرد و افزود: وی از نیروهای قدیمی و باسابقه سازمان است و در سمت مشاور رئیس هیات عامل فعالیت خواهد کرد.

غریب پور درباره محمد سپهر به عنوان مدیر جدید روابط عمومی ایمیدرو گفت: وی از تجربه بالا و قابل توجهی در امور رسانه ای و روابط عمومی برخوردار است.

وی در ادامه از زحمات دوره فعالیت حسین منصوری، مدیر سابق روابط عمومی تشکر کرد و افزود: وی پیشتر استعفای خود را اعلام کرده بود که در ابتدا مورد موافقت قرار نگرفت.

غریب پور، اظهار امیدواری کرد که منصوری در سمت جدید موفق باشد.

سوابق مشاور و مدیران جدید

سیدعلی اصغر علامه، پیش از این مدیرعامل و عضو هیات مدیره چند شرکت بزرگ و نیز شهر دار مُهر بوده است.

سید عبدالله پورعباسی پیش از این، مدیرعامل و مدیر حقوقی چند شرکت بزرگ بوده است.

محمد سپهر نیز دارای سواق مختلفی همچون عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور، مشاور رسانه ای معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی، مشاور رسانه ای مدیر عامل بانک ملی، معاون مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور، مدیر روابط عمومی سازمان امور دانشجویان و نیز مدیر خبرگزاری یوپنا (دانشگاه پیام نور) بوده است.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه