شمانیوز

همزمان با پنجاهمین سالگرد تعاونی مصرف کارکنان ذوب آهن اصفهان بزرگترین "هایپر استار "تعاونی مصرف کارکنان ذوب آهن اصفهان واقع در دستگرد با حضور مهندس یزدی زاده مدیر عامل و تعدادی از مسولین شرکت افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از روابط عمومی ذوب آهن اصفهان: با آغاز فعالیت هیات مدیره جدید شرکت تعاونی مصرف کارکنان شرکت ،شاهد اقدامات جدیدی در جهت خدمت رسانی بهتر به سهامداران هستیم . امید است که با اقدامات صورت گرفته و برنامه ریزی شده آتی این تعاونی بتواند انتظارات سهامداران این خانواده بزرگ را به نحو شایسته وکارشناسی برآورده نماید.

افتتاح فروشگاه مذکور یکی بخش های بازار بزرگ تعاونی مصرف کارکنان است که به دنبال افتتاح فاز به فاز مراکز اصلی این مجموعه راه اندازی شده است.

این اقدام به نوبه خود به لحاظ  شرایط مکانی و زیبایی و تنوع کالایی حداکثری ، قابل توجه می باشد

حضور دراین فروشگاه فرصتی است تا سهامداران و بازنشستگان محترم و کارکنان تلاشگر ذوب آهن اصفهان بتوانند ضمن بازدید، از جاذبه های خرید اقساطی و فروش های ویژه  که تا 50 درصد تخفیف می باشد بهره مند گردند.

این فروشگاه متناسب با سهل ترین روش جاری فروشگاه‌های بزرگ زنجیره ای راه اندازی شده و از لحاظ چیدمان کالاها و راهنمای مشتری نیز شرایط مناسبی را فراهم نموده است.

بیشترین اقلام کالایی در چندین بخش مانند محصولات مصرفی شامل گوشت و مرغ ،محصولات بسته‌بندی‌شده، لبنی، آرایشی و بهداشتی، اقلام خوراکی، لوازم‌خانگی برقی و غیر برقی، موبایل و خدمات کامپیوتری ،پلاسکو و لوازم پزشکی و کالای ضروری و… در این فروشگاه موجود و به مردم عرضه خواهد شد.

این فروشگاه دارای پارکینک وسیع است که مشتریان به طور رایگان می توانند از آن استفاده نمایند.

این مجموعه در راستای رضایتمندی سهامداران ،کارکنان زحمت کش کارخانه و در راستای سیاست های مدیریت عالی شرکت در نطر دارد خدمات شایسته  و مناسبی را برای سهامداران ارائه کند وضمن ارتباط و تعامل بیشتر با  کارخانه ، در نهایت موجبات رضایتمندی بیشتر ذی نفعان را از نظر تنوع محصولات ،کیفیت  وقیمت مناسب را فراهم نماید.

لازم به ذکر است که ساختمان قدیم فروشگاهی دستگرد ، پس از تغییرات لازم ، برای انجام برنامه ها و مراسم ها در اختیار خانواده بزرگ ذوب آهن قرار می گیرد.

لازم به ذکر است، مهندس یزدی زاده از پروژه در حال ساخت بزرگترین "ایران سنتر " منحصر به فردمنطقه لنجان  واقع در فولادشهر نیز بازدید نمود.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه