شمانیوز

مدیرکل کمیته امداد استان تهران از سپرده‌گذاری یک میلیارد تومانی مرکز رسیدگی به امور مساجد در صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان خبر داد؛ به نیازمندان تهرانی با معرفینامه مرکز رسیدگی به امور مساجد، وام پرداخت می‌شود.

به گزارش شمانیوز و به نقل از تسنیم؛ سید ابوالفضل پرپنچی با بیان اینکه در راستای هم‌افزایی و ترویج سنت پسندیده قرض الحسنه باید از ظرفیت‌های موجود در جامعه برای خدمت به نیازمندان بهره ببریم، اظهار کرد: بر اساس تعامل و هماهنگی‌های انجام شده با مرکز رسیدگی به امور مساجد مبلغ یک میلیارد تومان در این صندوق سپرده‌گذاری شد.

وی ادامه داد: طبق تعاملات انجام شده و براساس ضوابط صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت این سپرده‌گذاری با هدف کمک به نیازمندان معرفی شده از طرف مرکز رسیدگی به امور مساجد انجام شده است که در آن متقاضی دریافت تسهیلات از طرف مرکز به صندوق امداد ولایت معرفی و بعد از احراز هویت تسهیلات به وی پرداخت می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه مرکز رسیدگی به امور مساجد پیش از این نیز در صندوق امداد ولایت سپرده‌گذاری داشته است، یادآور شد: این مرکز پیش از این 2 میلیارد تومان در صندوق امداد ولایت سپرده‌گذاری کرده بود که 400 نفر از نیازمندان معرفی شده از تسهیلات صندوق بهره‌مند شدند.

پرپنچی خاطرنشان کرد: ترویج و نهادینه سازی فرهنگ قرض‌الحسنه در جامعه، پرداخت حداکثری وام‌های قرض‌الحسنه به صورت هدفمند، اخذ کمترین کارمزد در مقایسه با سایر بانک‌ها و مؤسسات، ایجاد و کسب رضایت و اعتماد در مشتریان، اتصال به شبکه شتاب و همچنین ارائه خدمات مناسب و متنوع از مزایای صندوق امداد ولایت است.

وی همچنین به تعداد شعب و عاملین صندوق قرض الحسنه امداد ولایت در استان تهران اشاره کرد و گفت:  سه شعبه از این صندوق در کلان شهر تهران واقع در خیابان شریعتی(کوچه بیرجند)، خیابان فرجام و مالک اشتر و 44 عامل در دفاتر کمیته امداد کار پرداخت تسهیلات به نیازمندان را برعهده دارند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • حسنی

    مطلب جالبی بود.


روی خط رسانه