شمانیوز

بازار خودرو این روز‌ها به کلی با روند کاهش قیمت خداحافظی کرده‌اند و دیگر شاهد ارزانی در بازار نیستیم. طوری که قیمت اغلب محصولات سایپا و ایران خودرو امروز در بازار بالا رفته و بعضا با ثبات قیمت به استقبال مشتریانشان آمده‌اند. پراید هاچ‌بک امروز ۳۰۰ هزار تومان گران شده و به ۵۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسیده و پراید سایپا ۱۳۱ در بازار ۴۹ میلیون تومان فروخته می‌شود

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از فرارو: خودرو‌های سایپا بعد از توقف قیمت‌ها در روز گذشته، امروز ساز گرانی را کوک کرده‌اند. هرچند همچنان بعضی محصولات این شرکت تغییری نسبت به روز قبل ندارد. برای مثال کوییک دنده‌ای امروز مثل روز‌های قبل با قیمت ۶۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود و ساینا بدون تغییر روی نرخ ۶۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان متوقف شده است. تیبا ۲ هم شرایط مشابهی را تجربه می‌کند و امروز مثل روز‌های قبل با قیمت ۶۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار ظاهر شده است. در طرف مقابل تیبا صندوق‌دار کمی افزایش قیمت پیدا کرده و در حد ۱۰۰ هزار تومان گران شده است. قیمت روز تیبا صندوق‌دار در حال حاضر ۵۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است.

 

قیمت روز پراید در بازار امروز سه‌شنبه ۱۲ آذر ۹۸

پراید صندوق‌دار یا همان سایپا ۱۳۱ امروز تغییر قیمت ندارد، اما دیگر مدل‌ها با افزایش قیمت به استقبال مشتریانشان آمده‌اند. قیمت روز پراید سایپا ۱۳۱ در حال حاضر ۴۹ میلیون تومان است. پراید هاچ‌بک امروز ۳۰۰ هزار تومان گران شده و تا ۵۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان بالا رفته است. پراید وانت بیشترین افزایش قیمت را در بین خودرو‌های سایپا به نام خود ثبت کرده و در بازار حدود یک میلیون تومان گران شده است. قیمت روز پراید وانت در بازار ۵۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در نظر گرفته می‌شود.

 

قیمت روز محصولات سایپا امروز سه‌شنبه ۱۲ آذر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت امروز (تومان)  قیمت کارخانه (تومان)
پراید هاچ‌بک سایپا ۱۱۱
۵۳,۱۰۰,۰۰۰
۵۲,۸۰۰,۰۰۰
۳۹,۹۴۱,۰۰۰
پراید سایپا ۱۳۱
۴۹,۰۰۰,۰۰۰ 
۴۹,۰۰۰,۰۰۰
۳۷,۶۴۱,۰۰۰ 
پراید وانت سایپا ۱۵۱
 ۵۱,۸۰۰,۰۰۰
۵۰,۸۰۰,۰۰۰
۴۰,۳۱۳,۰۰۰
تیبا صندوق‌دار
 ۵۷,۳۰۰,۰۰۰
۵۷,۲۰۰,۰۰۰
۴۳,۴۴۳,۰۰۰
تیبا ۲
 ۶۲,۵۰۰,۰۰۰
۶۲,۵۰۰,۰۰۰
۵۱,۶۰۳,۰۰۰
ساینا
 ۶۲,۴۰۰,۰۰۰
۶۲,۴۰۰,۰۰۰
۵۵,۹۴۳,۰۰۰
کوییک دنده‌ای
۶۹,۷۰۰,۰۰۰
۶۹,۷۰۰,۰۰۰ 
۶۱,۲۰۰,۰۰۰
 

 

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز سه‌شنبه ۱۲ آذر ۹۸

محصولات ایران خودرو به کلی روند کاهش قیمت را کنار گذاشته‌اند و امروز یا با افزایش قیمت یا نهایتا بدون تغییر نسبت به روز گذشته در بازار ظاهر شده‌اند. قیمت روز سمند LX حدود ۳۰۰ هزار تومان بالا رفته و به نرخ ۸۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسیده است. از طرف دیگر سمند EF۷ بدون تغییر نسبت به روز‌های قبل باقی مانده و امروز هم با قیمت ۹۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.  

پژو ۴۰۵ امروز تغییری نسبت به روز قبل ندارد. قیمت روز پژو ۴۰۵ GLX بنزینی در بازار ۷۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است و حدود ۱۴ میلیون بیشتر از نرخ مصوب خرید و فروش می‌شود. پژو ۴۰۵ GLX دوگانه‌سوز در بازار مثل روز‌های گذشته ۹۰ میلیون تومان قیمت دارد و این در حالی است که قیمت مصوب آن حدود ۲۵ میلیون پایین‌تر، یعنی ۶۵ میلیون تومان اعلام می‌شود. پژو ۴۰۵ SLX هم در کارخانه با نرخ ۶۸ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود، اما در بازار این محصول را حدود ۲۲ میلیون گران‌تر و معادل ۹۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان می‌فروشند.

پژو ۲۰۶ با افزایش قیمت چشمگیر در بازار ظاهر شده و تا سه میلیون تومان گرانی را در کارنامه امروز خود ثبت کرده است. قیمت روز پژو ۲۰۶ تیپ ۲ با افزایش ۶۰۰ هزار تومانی تا ۹۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان بالا رفته است. پژو ۲۰۶ تیپ ۵ امروز دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان گران شده و به ۱۱۱ میلیون تومان رسیده است. پژو ۲۰۶ صندوق‌دار امروز بیشترین افزایش قیمت را در بازار به خود اختصاص داده و حدود سه میلیون و ۳۰۰ هزار تومان گران شده است. قیمت روز پژو ۲۰۶ صندوق‌دار به رقم ۱۱۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسیده است.  

پژو پارس امروز تغییری نسبت به روز گذشته ندارد. این محصول ایران خودرو همچنان در بازار ۱۰۱ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود که حدود ۲۳ میلیون بالاتر از نرخ مصوب کارخانه است. رانا هم وضعیت مشابهی را تجربه می‌کند. این محصول ایران خودرو بدون تغییر نسبت به روز گذشته در بازار ۸۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود که تقریبا ۲۰ میلیون بالاتر از نرخ مصوب کارخانه است.  

امروز دنا معمولی و دنا پلاس تغییری نسبت به روز گذشته پیدا نکرده‌اند. دنا تیپ ۲ همچنان ۱۲۷ میلیون تومان است و دنا پلاس تیپ ۱ با قیمت ۱۴۱ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود. در طرف مقابل دنا پلاس توربو با افزایش قیمت به استقبال مشتریانش آمده و حدود ۷۰۰ هزار تومان گران شده است. قیمت روز دنا پلاس توربو در حال حاضر ۱۷۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است. 

 

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز سه‌شنبه ۱۲ آذر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
وانت آریسان 
۷۲,۸۰۰,۰۰۰
۷۲,۸۰۰,۰۰۰
۵۱,۵۰۰,۰۰۰
سمند LX
۸۲,۲۰۰,۰۰۰
۸۱,۹۰۰,۰۰۰
۶۶,۷۷۰,۰۰۰
سمند EF7
۹۵,۴۰۰,۰۰۰
۹۵,۴۰۰,۰۰۰
۶۹,۷۷۳,۰۰۰
پژو GLX 405
۷۷,۶۰۰,۰۰۰
۷۷,۶۰۰,۰۰۰
۶۳,۱۵۸,۰۰۰
پژو GLX 405 دوگانه‌سوز
۹۰,۰۰۰,۰۰۰
۹۰,۰۰۰,۰۰۰
۶۵,۵۷۸,۰۰۰
پژو SLX 405
۹۰,۱۰۰,۰۰۰
۹۰,۱۰۰,۰۰۰
۶۷,۸۸۸,۰۰۰
پژو پارس
۱۰۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۰۱,۰۰۰,۰۰۰
۷۸,۳۳۸,۰۰۰
پژو 206 تیپ 2
۹۲,۲۰۰,۰۰۰
۹۱,۶۰۰,۰۰۰
۶۷,۲۸۳,۰۰۰
پژو 206 تیپ 5
۱۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۰۸,۵۰۰,۰۰۰
۷۹,۴۱۸,۰۰۰
پژو 206 صندوق‌دار
۱۱۰,۳۰۰,۰۰۰
۱۰۷,۰۰۰,۰۰۰
۸۰,۷۵۴,۰۰۰
رانا
۸۷,۶۰۰,۰۰۰
۸۷,۶۰۰,۰۰۰
۶۷,۴۴۰,۰۰۰
دنا تیپ 2
۱۲۷,۰۰۰,۰۰۰
۱۲۷,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
دنا پلاس تیپ 1
۱۴۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۰,۹۳۴,۰۰۰
دنا پلاس توربو
۱۷۵,۷۰۰,۰۰۰
۱۷۵,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
پژو 207 دنده‌ای
۱۳۷,۰۰۰,۰۰۰
۱۳۷,۰۰۰,۰۰۰
۹۶,۷۳۰,۰۰۰
پژو 207 اتوماتیک
۱۷۱,۴۰۰,۰۰۰
۱۷۱,۰۰۰,۰۰۰
حاشیه بازار
دانگ‌فنگ H30
۱۵۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۵۶,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش

 

قیمت محصولات کرمان موتور امروز سه‌شنبه ۱۲ آذر ۹۸

محصولات کرمان موتور امروز با ثبات قیمت در بازار ظاهر شده‌اند. جک J4 امروز در بازار با قیمت ۱۴۵ میلیون تومان فروخته می‌شود که تقریبا پنج میلیون پایین‌تر از قیمت مصوب کارخانه است. توجه داشته باشید که کرمان موتور قیمت محصولاتش را بالاتر از نرخ‌های بازار در نظر می‌گیرد. برای مثال نرخ مصوب جک J4 در کارخانه ۱۵۰ میلیون تومان است. امروز جک S3 بدون تغییر نسبت به روز گذشته و حدود ۱۰ میلیون کمتر از قیمت کارخانه خرید و فروش می‌شود. قیمت روز جک S3 در بازار ۲۰۰ میلیون تومان و در کارخانه ۲۱۰ میلیون تومان است. جک S5 در بازار ۲۹۴ میلیون تومان فروخته می‌شود، اما کرمان موتور در طرح‌های فروش آن را حدود پنج میلیون بیشتر و با نرخ ۲۹۹ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌کند.

 

قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز سه‌شنبه ۱۲ آذر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
جک J4 اتوماتیک
۱۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۹,۹۰۰,۰۰۰
جک S3 اتوماتیک
۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ 
۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰
جک S5 اتوماتیک
۲۹۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۹۹,۰۰۰,۰۰۰

 

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز سه‌شنبه ۱۲ آذر ۹۸

محصولات مدیران خودرو امروز بدون تغییر نسبت به روز گذشته باقی مانده‌اند و با همان قیمت‌های قبلی در بازار خرید و فروش می‌شوند. MVM ۳۱۵ هاچ‌بک امروز در بازار ۱۳۲ میلیون تومان است و حدود هشت میلیون تومان ارزان‌تر از نرخ مصوب کارخانه قیمت‌گذاری شده. مدیران خودرو در طرح‌های فروش قیمت MVM X۲۲ دنده‌ای را ۱۷۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در نظر می‌گیرد، اما می‌توان با هفت میلیون بودجه کمتر، این خودرو را از بازار با قیمت ۱۶۶ میلیون تومان خرید. MVM X۲۲ اتوماتیک هم وضعیت مشابهی دارد. با وجود اینکه در بازار با قیمت ۱۸۸ میلیون تومان فروخته می‌شود، اما مدیران خودرو همچنان آن را هفت میلیون تومان گران‌تر و معادل ۱۹۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌کند. MVM X۳۳ این روز‌ها در بازار با قیمت ۲۳۰ میلیون توامن معامله می‌شود، اما در طرح‌های فروش قیمت آن را شش میلیون گران‌تر و حدود ۲۳۶ میلیون تومان در نظر می‌گیرند.
 

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز سه‌شنبه ۱۲ آذر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
ام وی ام 315 هاچ‌بک
۱۳۲,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۰,۲۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 دنده‌ای
 ۱۶۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۷۲,۷۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 اتوماتیک
 ۱۸۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۹۵,۶۰۰,۰۰۰
ام وی ام X33
۲۳۰,۰۰۰,۰۰۰ 
۲۳۶,۰۰۰,۰۰۰
 
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه