شمانیوز

بزودی گواهی نامه ایزو 17025 مربوط به واحد آزمایشگاه و کنترل کیفیت از طرف سازمان تایید صلاحیت اداره استاندارد صادر می شود.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از معدن نیوز: بزودی گواهی نامه ایزو 17025 مربوط به واحد آزمایشگاه و کنترل کیفیت از طرف سازمان تایید صلاحیت اداره استاندارد صادر می شود.

مهدی دیانت پور مدیر آزمایشگاه و کنترل کیفیت شرکت گهرزمین، ایزو 17025 استانداردی کاملا حرفه ای در زمینه مدیریت کیفیت در آزمایشگاه می باشد.

وی عنوان کرد: استقرار ایزو 17025 این اجازه را می دهد تا آزمایشگاه یک سیستم کیفیت صحیح را پیاده کند و نشان دهد که از لحاظ فنی دارای صلاحیت و توانایی انجام و گزارش نتایج معتبر و قابل اعتماد را دارد.

دیانت پور با اشاره به این اقدام مهم افزود: طی دو سال گذشته کارکنان این واحد زحمات زیادی برای اخذ ایزو 17025 کشیدند که نتایج این تلاش ها در تاریخ 98/8/26 توسط کارشناسان و گروه ممیزی مرکز ملی تایید صلاحیت ایران ( سازمان ملی استاندارد) مورد ارزیابی قرار گرفت و در مرحله اول موفق به اخذ این گواهینامه شدند. در واقع اخذ چنین اعتبارنامه ای یکی از افتخارات مجموعه گهرزمین بشمار خواهد آمد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه