شمانیوز

عضو هیئت مدیره گفت:

سامانه مدیریت پروژه ها (EPM) به منظور بارگذاری کاربرگ تمامی پروژه های در دست اجرای طرح تحول پست، راه اندازی شده است.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست: محمدرضا قادری در هفتمین جلسه طرح تحول پست که با حضور اعضای هیئت مدیره، معاونین مدیرعامل و مدیران کل ستادی و اجرایی کشور تشکیل شد، افزود: سامانه EPM بستری برای تعامل دیجیتالی مدیران، مجریان و تمامی دست اندرکاران پروژه های طرح تحول و آگاهی از میزان پیشرفت این پروژه هاست.

وی با اشاره به اهمیت و ضرورت آموزش کارکنان در پیاده سازی موفق طرح ستاپ، اظهار داشت: با توجه به خدمات جدیدی که در شبکه تعریف شده است، آموزش هایی متناسب با این خدمات نیز مورد نیاز است که این نیازها می بایست توسط مدیران و مجریان پروژه ها شناسایی و به منظور بررسی و تایید نهایی، به کمیته تغییر و تحول اعلام شود.

او به موضوع انتخاب مشاور و راهبر در اجرای طرح ستاپ نیز اشاره کرد و گفت: با توجه به آغاز اجرای طرح ها براساس زمان بندی کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت، در حال حاضر نیاز به استفاده از دانش و تخصص مشاوران مرتبط  الزامیست.

مجری طرح ستاپ، ارزیابی عملکرد استانها و پرداخت کارانه براساس میزان و نحوه مشارکت با این طرح را یادآور شد و گفت: با تغییراتی که در کارت امتیازی متوازن و مناسب سازی آن با ستاپ ایجاد شده است، از دی ماه پرداختی های کارکنان براساس ضرایب تعیین مشارکت در این طرح، پرداخت خواهد شد.

قادری در رابطه با طراحی پروژه های جدید در استان ها و واحدهای اجرایی، تصریح کرد: هر طرح و پروژه ای که در استان ها قرار است اجرا شود می بایست در چارچوب محورهای کمیته طرح تحول و ستاپ طراحی شود و مجوزهای لازم را از این کمیته اخذ کند.

وی در ادامه از همدلی، اعتماد و مشارکت تمامی کارکنان در اجرای طرح تحول به عنوان نقطه قوت شبکه یاد کرد و افزود: پروژه هایی که در چارچوب طرح ستاپ در حال اجراست، محدود به حوزه ستاد شرکت نیست بلکه برخی از آنها مانند پروژه قیمت تمام شده با مشارکت تمامی واحدهای اجرایی قابل انجام است.

علیرضا زرگوش عضو هیئت مدیره نیز در این جلسه در خصوص پروژه های حوزه برنامه ریزی، پشتیبانی و توسعه مدیریت گزارشی ارایه داد و افزود: پروژه قیمت تمام شده به عنوان یکی از مهمترین پروژه های این حوزه با شتاب مطلوبی در حال پیگیری است و پس از اجرای موفق آن در استان گیلان تا پایان دی، از بهمن ماه در تمامی استان ها و واحدهای اجرایی کشور پیاده سازی خواهد شد.

بهزاد اقبال خواه عضو هیئت مدیره و راهبر حوزه فنی و بازرگانی نیز در این جلسه به تشریح پروژه های این حوزه از قبیل بازاریابی، کیفیت، تامین رضایت مشتریان، فرایندهای بهبود توزیع و رهسپاری و مدل کسب و کار سرویس ها پرداخت و اظهار داشت: طرح تحول با جدیت در حال اجراست و به عنوان یک طرح موفق در سطح شرکت های تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مورد توجه قرار گرفته است.

فریبا مرادی عضو دیگر هیئت مدیره نیز در این جلسه پروژه های مرتبط با بهبود کیفیت و سیستم های ارزیابی عملکرد از جمله کارت امتیازی متوازن را تشریح کرد و گفت: پیاده سازی موفق تمامی این طرح ها، نیازمند متمرکز شدن بر هدف، احساس تمایل رسیدن به نقطه رقابتی و فرصت طلبی هوشمندانه و مبتکرانه است.

در ادامه این جلسه، معاونین مدیرعامل و مجریان پروژه های ستاپ به تشریح وضعیت موجود پروژه ها و روند رو به پیشرفت آنها پرداختند.

ستاپ2

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه