شمانیوز

حوادث طبیعی اخیر، فراز و نشیب­های اقتصادی و ریسک­های اتفاق افتاده برای بخش­های مختلف اقتصادی و اجتماعی یک بار دیگر اهمیت و جایگاه بیمه را عیان ساخت و نشان داد که در کنار آمادگی برای مقابله با بلایای طبیعی باید بیمه را به عنوان پیش نیاز تمامی اقدامات در نظر گرفت.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بیمه البرز ،درمتن این پیام آمده است؛

 

صنعت بیمه به عنوان یکی از ارکان مهم اقتصاد کشور بدون شک در مقطع حساس و پرفراز و نشیب کنونی، ماموریتی بی­ بدیل دارد و باید امنیت و آرامش خاطر را برای تولیدکنندگان، صنعتگران و آحاد مردم شریف ایران عزیز به ارمغان آورد؛ در این راستا همه فعالان این صنعت نهایت تلاش و کوشش خود را به کار گرفته­ اند تا ضمن ارائه بهترین خدمت به تمام اقشار جامعه این آرامش و اطمینان را برای ایشان ایجاد نماید.

 

13 آذر، یادآور این مسئولیت مهم برای مسئولان و مردم و البته فرصت مغتنمی است برای تقدیر از تمام تلاشگران این صنعت که برای فراهم نمودن آسایش بیمه­ گذاران و رفع دغدغه زیان­دیدگان همواره آماده به خدمت هستند و پایبندی خود را بر این عهد و پیمان دوباره اعلام می­ نمایند و تلاش و همت مضاعف خود را در این مسیر به کار خواهند بست.

 

بیمه البرز نیز در سال جاری توانست در سایه تلاش، پشتکار بی وقفه و با اتکا به نیروهای متعهد و متخصص با روحیه کار جمعی  و همت شبکه فروش پرتوان، رضایت مشتریان خود را در سایه ارائه بهترین خدمات پس از فروش جلب، و اهداف ترسیم شده را تحقق بخشد.

 

اینجانب با آرزوی سلامتی و توفیق همگان، مراتب تبریک و سپاس خود را در وهله اول حضور خانواده بزرگ و عزیز بیمه البرز و در وهله بعد خدمت همکاران کوشا و ساعی صنعت بیمه ابراز می ­نمایم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied