شمانیوز

پانزدهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی، طی روزهای ۱۹ و۲۰ آذر‌ماه با موضوع سرمایه انسانی و رقابت پذیری با حضور مقامات، مدیران ارشد، مدیران منابع انسانی سراسر کشور و متخصصان این حوزه در ساختمان شماره ۲ سازمان مدیریت صنعتی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از ایدرونیوز: “نقش مدیریت منابع انسانی در رونق تولید، توسعه اشتغال و رقابت پذیری”؛ “مدیریت منابع انسانی مبتنی بر مقتضیات زمان از جمله رکود،تحریم،شرایط پیچیده محیطی ” ؛ “مدیریت منابع انسانی، فرهنگ سازمانی و اخلاق حرفه ای” و “مدیریت سرمایه های اجتماعی از جمله امید، اعتماد و مشارکت” از جمله موضوعات محوری این کنفرانس هستند.

از دیگر موضوعات محوری این کنفرانس می‌توان به “جذب، توسعه، نگهداشت و خروج سرمایه های انسانی در کسب و کارهای دانش بنیان” ؛ “جانشین پروری و مسئولیت پذیری جوانان” ؛ “منابع انسانی و چابکی سازمانی” و “تازه های فرایندهای منابع انسانی” اشاره کرد.

سخنرانی‌های صاحب نظران برجسته داخلی و بین‌المللی، ارائه مقالات و تجارب برتر داخلی و بین‌المللی و اعطای یازدهمین دوره جایزه تعالی منابع انسانی از برنامه‌های این کنفرانس است.

بخش عمده ای از این کنفرانس به برپایی کارگاه‌های آموزشی تخصصی، میزگردهای تخصصی، نمایشگاه حرفه‌ای، رویدادهای نوآورانه و کلینیک مدیریت منابع انسانی اختصاص دارد.

گفتنی است این کنفرانس توسط سازمان مدیریت صنعتی با حمایت سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و همکاری انجمن مدیریت منابع انسانی ایران برگزار می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه