شمانیوز

شبکه نورونتا به عنوان شبکه سازمانی امن و اختصاصی مخابرات و یکپارچه ترین شبکه دیتای کشور در تلکام پلاس ۹۸ جهت سرویس دهی به مشترکین تجاری، مالی و حاکمیتی ارائه شده است.

به گزارش شمانیوز به نقل از  ستاد خبری مخابرات در نمایشگاه تلکام پلاس، در طراحی این شبکه از تجهیزات اختصاصی و با کیفیت بالا استفاده شده که امکان ارائه SLA با سطوح برنز، نقره، طلا و الماس را به مشترکان می دهد که برای نگهداری از شبکه و ارائه خدمات به مشترکان آن، تیم های فنیVIP و اختصاصی در نظر گرفته شده است.

 
نورونتا (Neuronta)  شبکه امن اختصاصی غیر اشتراکی با استفاده از تکنولوژی تقسیم زمانی (TDM) است و با ایجاد یک شبکه اختصاصی بوسیله یک یا چند لینک ارتباطی نقطه به نقطه (PTP) یا نقطه به چند نقطه (PTMP) امکان برقراری ارتباط نقطه مرکزی مشترک را بر بستر شبکه TDM با دیگر نقطه یا نقاط مشترک برقرار می سازد.
 
 بر اساس این گزارش، نورونتا برای سرویس دهی به مشترکان تجاری، مالی و حاکمیتی طراحی و بصورت کاملاً مجزا از سایر شبکه های شرکت مخابرات ایران پیاده سازی شده و در طراحی این شبکه از تجهیزات اختصاصی و با کیفیت بسیار بالااستفاده شده که قابلیت ارائه SLA را دارا هستند.
 
بازار هدف مشتریان این شبکه ، شرکتها، سازمانها و نهادهای نیازمند یک شبکه اختصاصی و امن هستند و در صورتی که مشتریان نیاز به برقراری ارتباطی مطمئن با پهنای باند تضمین شده و امنیت لینک بالا و اختصاصی با شعب خود را داشته باشند، لینکهای ارتباطی نقطه به نقطه و نقطه به چند نقطه شبکه نورونتا، یک راهکار مناسب برای آنهاخواهد بود.
 
تیم نظارتی نورونتا به همراه مرکز تماس و با استفاده از سامانه ۲۰۱۰ شبکه امنی را به سازمان های کشور ارائه می دهد که در آن حداکثر SLA ممکن به مشتریان ارائه می شود.
 
گفتنی است شبکه نورونتا در حال حاضر در هزار و ۶۰۰ مرکز مخابراتی و در ۳۱ استان و منطقه مخابراتی کشور به صورت اختصاصی برای مشتریان سازمانی شرکت مخابرات ایران ارائه می شود.
  آیا این خبر مفید بود؟
  جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  آنچه دیگران میخوانند :
   
   روی خط رسانه