شمانیوز

سخنگوی ستاد طرح شناسایی مشمولان حمایت معیشتی، زمان ثبت نام جاماندگان دریافت یارانه معیشتی را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ،حسین میرزایی گفت: در جریان ثبت اعتراضات در سامانه کد دستوری #۶۳۶۹* تعدادی از متقاضیان در فهرست یارانه بگیران قرار نداشتند که تقاضای آن‌ها در این دوره مورد بررسی قرار نمی‌گیرد.

وی افزود: ۱۰.۶ درصد از ثبت اعتراضات حمایت معیشتی، گروهی از سرپرستان خانواری بودند که در «فهرست یارانه بگیران قرار نداشتند» که حدود ۶۶۶ هزار و ۷۷۴ نفر را شامل می‌شدند.

سخنگوی ستاد طرح شناسایی مشمولان حمایت معیشتی افزود: ثبت نام از متقاضیان حمایت معیشتی که در لیست یارانه بگیران قرار ندارند در دیماه آغاز می‌شود، اما زمان دقیق آن به صورت رسمی اعلام خواهد شد تا با مراجعه به دفاتر پلیس به اضافه ۱۰ تقاضای خود را ثبت کنند؛ بنابراین تقاضا می‌شود تا قبل از اعلام زمان رسمی افراد مراجعه نکنند.

میرزایی با بیان اینکه در حال حاضر جمعیت یارانه بگیر کشور حدود ۷۸ میلیون نفر برآورد می‌شود، تاکید کرد: در عین حال ۶۰ میلیون نفر از جمعیت یارانه بگیر کشور مشمول دریافت حمایت معیشتی شدند، بنابراین فرصتی در نظر گرفته شد تا حدود حدود ۱۸ میلیون نفر از یارانه بگیران که مشمول بسته حمایت معیشتی نشدند اعتراض خود را ثبت کنند که این مهلت به پایان رسید و در مرحله رسیدگی به تقاضای آن‌ها هستیم.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

 • سیدمجتبی میرابوطالبی

  سلام من یارانه بگیرهستم ولی بسته معیشتی برام واریزنشده

 • ناشناس

  نتیجه ثبت نام کریم محمدی

 • م

  من از جا موندهای یارانه ام ویارانه بنزین هم به ما ندادن

 • سیدحسین

  باعرض سلام من سرپرست خانواده5نفره وبیکاروبیمارمیباشم وبتازگی یکی ازفرزندانم ازدواج کرده ویارانه خودراجداکرده است وبرای یارانه معیشتی اعتراض کردم وکدبرای من آمده ولی فرصت ثبت نام پیدانکردم لطفازمان ثبت نام راتمدیدفرمائید -باتشکر

آنچه دیگران میخوانند :
  
  روی خط رسانه