شمانیوز

قیمت طلا، سکه و دلار امروز شنبه 98/09/30 + تغییرات

قیمت طلا، سکه و دلار امروز شنبه 98/09/30 + تغییرات

 

 

این خبر در هر ساعت بروزرسانی می شود...

 

 

قیمت دلار امروز شنبه 30 آذر//13:00

 امروز هر دلار آمریکا در صرافی های بانکی به قیمت ۱۲ هزار و ۹۴۰ تومان قیمت خورد که افزایشی اندک از نسبت به روز گذشته نشان می دهد اما به واسطه نزدیکی به کانال سیزده هزار تومان ،این تغییر از اهمیت بالایی برخوردار است.

بر اساس این گزارش قیمت خرید هر دلار در صرافی های بانکی ۱۲ هزار و ۸۴۰ تومان اعلام شده است.

قیمت دلار در بازار آزاد از کانال ۱۳ هزار تومان فراتر رفته است.فعالان بازار معتقدند که مرز روانی و حمایتی دلار ۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان است.

نرخ یورو نیز با تثبیت در کانال ۱۴ هزار تومان به قیمت ۱۴هزار و ۲۵۰ تومان رسید .نرخ خرید یورو نیز ۱۴ هزار و ۱۵۰ تومان اعلام شده است.

بر این اساس فعالان بازار ارز معتقدند ماجرای FATF عامل مهم التهابات اخیر عنوان شده است.نزدیکی به موعد نشست FATF و شایعات فراوان در این حوزه عامل افزایش نرخ ارز بوده است.

 

divider1

 

قیمت طلا، سکه و دلار امروز شنبه 98/09/30// ساعت 13:00

 
تغییر قیمت لحظه نوع
(-۰.۰۵%) -۷۰ ۱۲۹,۴۰۰ دلار
(-۰.۰۴%) -۶۰ ۱۴۲,۵۰۰ یورو
(-۰.۰۲%) -۳۰ ۱۷۱,۸۸۰ پوند
(-۰.۰۳%) -۱۰ ۳۶,۲۰۰ درهم امارات
(۰.۲۲%) ۱۰۰,۰۰۰ ۴۵,۳۹۰,۰۰۰ سکه بهار آزادی
(۰.۰۷%) ۳۰,۰۰۰ ۴۵,۵۹۰,۰۰۰ سکه طرح جدید
(۰.۸۵%) ۲۰۰,۰۰۰ ۲۳,۴۹۰,۰۰۰ نیم سکه
(۰.۶۹%) ۱۰۰,۰۰۰ ۱۴,۴۰۰,۰۰۰ ربع سکه
(۱.۱%) ۱۰۰,۰۰۰ ۹,۱۰۰,۰۰۰ سکه گرمی
(۰.۱۹%) ۹,۰۰۰ ۴,۶۴۷,۰۰۰ گرم طلای 18
(۰.۱۹%) ۱۲,۰۰۰ ۶,۱۹۶,۰۰۰ گرم طلای 24
(-۰.۰۵%) -۱۰,۰۰۰ ۲۰,۱۱۰,۰۰۰ مثقال طلا
(-۰.۰۱%) -۱۰ ۱,۴۷۸.۰۸ انس طلادلار
(-۰.۰۱%) -۵ ۹۱۲.۱۵ پلاتیندلار
(۰.۰۶%) ۱ ۱۷.۲۶ انس نقرهدلار
 

divider1

مرور بازار در روزهای گذشته//

قیمت سکه تمام‌‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۴۹۶ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۵۸ هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت دلار در بازار آزاد به ۱۳ هزار تومان رسیده است.

امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با افزایش نسبت به دیروز 4 میلیون و 496  هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم 4 میلیون و 459 هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی 2 میلیون و 349 هزار تومان، ربع‌سکه یک‌میلیون و 460 هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی 910 هزار تومان فروخته می‌شود. قیمت طلای 18عیار هم 458 هزار و 500 تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت 1477 دلار معامله می‌شود.

همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت طلای 24عیار 611 هزار و 300 تومان، هر مثقال طلا یک میلیون و 986 هزار تومان تعیین شده است.

هم‌اکنون قیمت دلار در بازار آزاد 13 هزار تومان، قیمت درهم امارات 3 هزار و 596 تومان و قیمت پوند انگلیس 17 هزار و 250 تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد.

صرافی‌های بانک‌ها امروز چهارشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم  12 هزار و 900 تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت 12 هزار و 800 تومان خریداری می‌کنند، بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها 14 هزار و 200 تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها 14 هزار و 100 تومان است.//تسنیم

divider1

** منبع قیمت ها در جدول سایت .tgju.org می باشد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه