شمانیوز

سخنگوی ستاد کمک‌هزینه معیشتی گفت: نتیجه بررسی تقاضای بیش از 3 میلیون نفر که برای دریافت کمک معیشتی حمایتی ثبت کرده‌اند، تا پایان دی‌ماه مشخص می‌شود.

 حسین میرزایی سخنگوی ستاد کمک‌ معیشتی حمایتی در طرح افزایش قیمت بنزین گفت: تعداد 6 میلیون و 263 هزار و 861 نفر در سامانه #6369* ثبت‌نام کرده بودند که از این تعداد 3 میلیون و 70 هزار و 531 نفر در سایت حمایت (hemayat.mcls.gov.ir) ثبت شده‌اند و اجازه دادند که حساب‌های بانکی آنها بررسی شود.

وی افزود: نتیجه بررسی تقاضای این افراد برای دریافت کمک‌هزینه معیشتی تا پایان دی‌ماه مشخص و اعلام می‌شود و اگر کسانی مشمول دریافت کمک معیشتی حمایتی در طرح بنزین باشند، مبلغ مرحله اول و دوم برای آنها به صورت یکجا واریز می‌شود.

سخنگوی ستاد کمک هزینه معیشتی گفت: کسانی که یارانه‌بگیر نقدی ماهانه بودند و از سوم تا بیستم آذر از طریق سامانه #6369* ثبت‌نام کرده‌اند و سپس در سامانه حمایت ثبت‌نام کرده‌اند، نتیجه این بررسی تا پایان دیماه اعلام می‌شود و اگر کسانی در این مدت تفکیک خانواده انجام داده باشند، باید به دفاتر پلیس +10 بروند و نسبت به تفکیک خانواده اقدام کنند.

وی افزود: کسانی که در سامانه #6369* ثبت کرده‌اند باید به سایت حمایت بروند و مشخصات خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ثبت کنند و کسانی که تاکنون به هیچ وجه ثبت‌نام نکرده‌اند یا زوج‌های جوان که در سامانه #6369* ثبت‌نام نکرده‌اند، از 10 دیماه امسال به آنها اعلام می‌شود که برای درخواست دریافت کمک هزینه معیشتی به دفاتر پلیس +10 مراجعه کنند.

میرزایی تاکید کرد: ثبت‌نام برای دریافت کمک معیشتی حمایتی به هیچ وجه برای یارانه نقدی نیست و ارتباطی به یارانه نقدی ماهانه ندارد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • مهناز

    خب پس مگه نگفتن اول دی جامانده ها ثبت نام کنن الان هم سایت هم پیامکی بستس بعدم من چون یارانه مو جدا از همسرم میگیرم معیشتی فقط به اندازه سهم همسر و دختر ۶ماهم ریخته شده به حساب دخترم ولی برای منو نریختن چون یارانه به حساب شخصی خودم میاد حالا معیشتی ام هنوز ثبت نام نکردم حالا به من تعلق میگیره یارانه ی معیشتی؟

تبلیغات متنی

روی خط رسانه