شمانیوز

خودرو‌های سایپا و ایران خودرو امروز رفتار متفاوتی از خود نشان می‌دهند. بعضی با افزایش قیمت در بازار ظاهر شده‌اند و بعضی دیگر کمی ارزان شده‌اند. پراید همچنان در محدوده مرز ۵۰ میلیون تومان نوسان می‌کند و امروز روی نرخ ۴۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان ایستاده است

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از فرارو: خودرو‌های سایپا و ایران خودرو امروز رفتار متفاوتی از خود نشان می‌دهند. بعضی با افزایش قیمت در بازار ظاهر شده‌اند و بعضی دیگر کمی ارزان شده‌اند. پراید همچنان در محدوده مرز ۵۰ میلیون تومان نوسان می‌کند و امروز روی نرخ ۴۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان ایستاده است.

 

قیمت روز خودروهای سایپا در بازار امروز سه‌شنبه سوم دی ۹۸

خودرو‌های سایپا همچنان به ثبات قیمت روز گذشته ادامه می‌دهند و تنها پراید با تغییر قیمت در بازار ظاهر شده است. طوری که تیبا صندوق‌دار در بازار مثل روز گذشته ۵۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود و حدود ۱۷ میلیون گران‌تر از نرخ مصوب کارخانه است. قیمت روز تیبا ۲ روی ۶۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان ایستاده که حدود ۱۳ میلیون از قیمت مصوب بالاتر است. امروز ساینا مثل روز گذشته در بازار با قیمت ۶۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود و قیمت روز کوییک دنده‌ای معادل ۷۵ میلیون تومان است. 

 

قیمت روز پراید در بازار امروز سه‌شنبه سوم دی ۹۸

پراید صندوق‌دار امروز تنها کاهش قیمت را در بین خودرو‌های سایپا رقم زده و با کاهش ناچیز ۱۰۰ هزار تومانی به ۴۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسیده است. در طرف مقابل دیگر مدل‌های پراید ساز گرانی را کوک کرده‌اند. پراید وانت بعد از چند روز ثبات روی قیمت ۵۵ میلیون تومان، امروز ۴۰۰ هزار تومان گران شده و جایگاه خود به عنوان گران‌ترین پراید را تثبیت کرده است. قیمت روز پراید وانت در حال حاضر ۵۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است. پراید هاچ‌بک یا همان سایپا ۱۱۱ هم در بازار امروز حدود ۴۰۰ هزار تومان گران شده و تا ۵۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان بالا رفته است.  

 

قیمت روز محصولات سایپا امروز سه‌شنبه سوم دی ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان)  قیمت کارخانه (تومان)
پراید هاچ‌بک سایپا ۱۱۱
۵۴,۶۰۰,۰۰۰
۵۴,۲۰۰,۰۰۰
۳۹,۹۴۱,۰۰۰
پراید سایپا ۱۳۱
۴۹,۹۰۰,۰۰۰
۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۳۷,۶۴۱,۰۰۰ 
پراید وانت سایپا ۱۵۱
۵۵,۴۰۰,۰۰۰
۵۵,۰۰۰,۰۰۰
۴۰,۳۱۳,۰۰۰
تیبا صندوق‌دار
۵۹,۹۰۰,۰۰۰
۵۹,۹۰۰,۰۰۰
۴۳,۴۴۳,۰۰۰
تیبا ۲
۶۴,۷۰۰,۰۰۰
۶۴,۷۰۰,۰۰۰
۵۱,۶۰۳,۰۰۰
ساینا
۶۵,۰۰۰,۰۰۰
۶۵,۰۰۰,۰۰۰
۵۵,۹۴۳,۰۰۰
کوییک دنده‌ای
۷۵,۰۰۰,۰۰۰
۷۵,۰۰۰,۰۰۰
۶۱,۲۰۰,۰۰۰

 

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز سه‌شنبه سوم دی ۹۸

محصولات ایران خودرو امروز رفتار دوگانه‌ای در بازار از خود نشان می‌دهند و شاهد الاکلنگ قیمت‌ها در بین این محصولات هستیم. امروز سمند LX با افزایش قیمت ۲۰۰ هزار تومانی به استقبال مشتریانش آمده و در بازار ۸۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان قیمت ‌گذاری می‌شود. در طرف مقابل سمند EF۷ حدود ۶۰۰ هزار تومان ارزش خود را از دست داده و تا ۹۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان کاهش قیمت پیدا کرده است.  

قیمت روز پژو ۴۰۵ GLX روی نرخ ۷۹ میلیون تومان ایستاده و حدود ۱۶ میلیون با نرخ مصوب کارخانه اختلاف دارد. این اختلاف در مورد پژو ۴۰۵ GLX دوگانه‌سوز به اوج خود می‌رسد. این محصول ایران خودرو در کارخانه ۶۵ میلیون قیمت‌گذاری می‌شود، اما در بازار حدود ۳۲ میلیون گران‌تر و با نرخ ۹۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود که نشان دهنده اختلاف ۵۰ درصدی نرخ مصوب و قیمت روز بازار است.   در این بین پژو ۴۰۵ SLX با کمی کاهش قیمت روبرو شده و در حد ۲۰۰ هزار تومان نسبت به دیروز ارزان شده است. قیمت روز پژو ۴۰۵ SLX در حال حاضر ۹۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است.

انواع مدل‌های پژو ۲۰۶ امروز ساز گرانی را کوک کرده‌اند و با افزایش قیمت به استقبال مشتریانشان آمده‌اند. طوری که پژو ۲۰۶ تیپ ۲ در بازار امروز حدود ۵۰۰ هزار تومان گران شده و به ۹۳ میلیون تومان رسیده است. پژو ۲۰۶ تیپ ۵ افزایش قیمت یک میلیون تومانی را پشت سر گذاشته و تا ۱۱۵ میلیون تومان بالا رفته است. پژو ۲۰۶ صندوق‌دار بیشترین افزایش قیمت را در بین محصولات ایران خودرو به نام خود ثبت کرده و حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان گران شده است. قیمت روز پژو ۲۰۶ صندوق‌دار در حال حاضر ۱۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.  

پژو پارس امروز حدود ۷۰۰ هزار تومان افزایش قیمت را در کارنامه خود ثبت کرده و حدود ۱۰۵ میلیون تومان در بازار قیمت‌گذاری می‌شود. از طرف دیگر رانا حدود ۴۰۰ هزار تومان گران شده و تا ۹۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان افزایش قیمت پیدا کرده است. دانگ‌فنگ امروز تغییر قیمتی نسبت به روز قبل پیدا نکرده و روی نرخ ۱۶۰ میلیون تومان ایستاده است.  
دنا معمولی تیپ ۲ امروز یک میلیون تومان گران شده و در بازار حدود ۱۳۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. دنا پلاس تیپ ۱ شرایط مشابهی را پشت سر گذاشته و به ۱۴۸ میلیون تومان رسیده است. دنا پلاس توربو از قاعده افزایش قیمت در بین مدل‌های مختلف دنا مستثنی است و امروز روی همان نرخ ۱۷۸ میلیون تومان متوقف شده است.

 

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز سه‌شنبه سوم دی ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
وانت آریسان 
۶۹,۹۰۰,۰۰۰
۷۰,۰۰۰,۰۰۰
۵۱,۵۰۰,۰۰۰
سمند LX
۸۵,۲۰۰,۰۰۰
۸۵,۰۰۰,۰۰۰
۶۶,۷۷۰,۰۰۰
سمند EF7
۹۷,۴۰۰,۰۰۰
۹۸,۰۰۰,۰۰۰
۶۹,۷۷۳,۰۰۰
پژو GLX 405
۷۹,۰۰۰,۰۰۰ 
۷۹,۰۰۰,۰۰۰
۶۳,۱۵۸,۰۰۰
پژو GLX 405 دوگانه‌سوز
 ۹۷,۵۰۰,۰۰۰
۹۷,۵۰۰,۰۰۰
۶۵,۵۷۸,۰۰۰
پژو SLX 405
 ۹۲,۸۰۰,۰۰۰
۹۳,۰۰۰,۰۰۰
۶۷,۸۸۸,۰۰۰
پژو پارس
۱۰۵,۰۰۰,۰۰۰ 
۱۰۴,۳۰۰,۰۰۰
۷۸,۳۳۸,۰۰۰
پژو 206 تیپ 2
۹۳,۰۰۰,۰۰۰ 
۹۲,۵۰۰,۰۰۰
۶۷,۲۸۳,۰۰۰
پژو 206 تیپ 5
 ۱۱۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۷۹,۴۱۸,۰۰۰
پژو 206 صندوق‌دار
۱۱۵,۵۰۰,۰۰۰ 
۱۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۸۰,۷۵۴,۰۰۰
رانا
۹۱,۴۰۰,۰۰۰ 
۹۱,۰۰۰,۰۰۰
۶۷,۴۴۰,۰۰۰
دنا تیپ 2
۱۳۰,۰۰۰,۰۰۰ 
۱۲۹,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
دنا پلاس تیپ 1
۱۴۸,۰۰۰,۰۰۰ 
۱۴۷,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۰,۹۳۴,۰۰۰
دنا پلاس توربو
 ۱۷۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۷۸,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
پژو 207 دنده‌ای
۱۳۸,۵۰۰,۰۰۰
۱۳۷,۰۰۰,۰۰۰
۹۶,۷۳۰,۰۰۰
پژو 207 اتوماتیک
 ۱۷۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۷۶,۰۰۰,۰۰۰
حاشیه بازار
دانگ‌فنگ H30
۱۶۰,۰۰۰,۰۰۰ 
۱۶۰,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
پژو 2008
۳۸۱,۰۰۰,۰۰۰ 
۳۸۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۴,۹۹۴,۰۰۰ 

 

قیمت محصولات کرمان موتور امروز سه‌شنبه سوم دی ۹۸

محصولات کرمان‌موتور امروز تغییر خاصی نسبت به نرخ‌های روز قبل ندارند. صرفا جک S۳ امروز حدود دو میلیون تومان افزایش قیمت پیدا کرده و به ۲۱۴ میلیون تومان برگشته است. جک J۴ روی پله ۱۵۵ میلیون تومان ایستاده و جک S۳ در بازار حدود ۲۱۲ میلیون تومان فروخته می‌شود. با وجود افزایش قیمت دو سه ماه اخیر در بازار خودرو، محصولات کرمان موتور همچنان ارزان‌تر از نرخ مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شوند. برای مثال کرمان موتور در طرح‌های فروش خود قیمت جک S۳ را حدود چهار میلیون بالاتر از نرخ بازار و معادل ۲۱۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در نظر می‌گیرد. جک S۵ شرایط مشابهی دارد. این محصول کرمان‌موتور در بازار ۳۰۴ میلیون تومان است و در کارخانه سه میلیون گران‌تر یعنی ۳۰۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

 

قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز سه‌شنبه سوم دی ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت امروز (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
جک J4 اتوماتیک
۱۵۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۵۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۵۶,۵۰۰,۰۰۰
جک S3 اتوماتیک
۲۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۱۲,۰۰۰,۰۰۰
۲۱۷,۵۰۰,۰۰۰
جک S5 اتوماتیک
۳۰۲,۰۰۰,۰۰۰
۳۰۴,۰۰۰,۰۰۰
۳۰۷,۵۰۰,۰۰۰

 

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز سه‌شنبه سوم دی ۹۸

محصولات مدیران خودرو در بازار نرخ مصوب کارخانه را پشت سر گذاشتند. افزایش قیمت روز‌های اخیر باعث شده قیمت MVM ۳۱۵ هاچ‌بک در بازار به ۱۴۱ میلیون تومان برسد. MVM X۲۲ دنده‌ای تا ۱۷۳ میلیون تومان بالا رفته است و MVM X۲۲ اتوماتیک هم امروز در بازار با نرخ ۱۹۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. از طرف دیگر قیمت روز MVM X۳۳ در حال حاضر ۲۴۴ میلیون تومان است و تغییری نسبت به روز گذشته ندارد.

 

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز سه‌شنبه سوم دی ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
ام وی ام 315 هاچ‌بک
۱۴۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۰,۲۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 دنده‌ای
۱۷۳,۰۰۰,۰۰۰ 
۱۷۲,۷۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 اتوماتیک
 ۱۹۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۹۵,۶۰۰,۰۰۰
ام وی ام X33
 ۲۴۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۳۶,۰۰۰,۰۰۰
 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه