شمانیوز

قیمت دلار امروز در صرافی های بانکی بدون تغییر ۱۲ هزار و ۹۵۰ تومان اعلام شد.

 به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از خبرانلاین : صرافی‌های بانکی در حالی هر دلار آمریکا را به قیمت ۱۲ هزار و ۹۵۰ تومان می‌فروشند که از ساعات ابتدای صبح رفت و برگشت دلار به کانال ۱۳ هزار تومان در بازار آزاد گزارش شده است. بر این اساس نرخ خرید دلار در صرافی‌های بانکی نیز ۱۲ هزار و ۸۵۰ تومان گزارش شد که در قیاس با دیروز تغییری را نشان نمی‌دهد. ادامه بازی دلار در مرز روانی سیزده هزار تومان تحت تاثیر فشار وارده بر این ارز از بیرون بازار رخ می دهد. بازار ارز پس از سهمیه بندی بنزین و افزایش نرخ بنزین آزاد با نوسانی چشمگیر روبرو شد و دلار با کنده شدن از کانال یازده هزار تومانی هنوز ثبات را تجربه نکرده است.

5ejn76qODV5r

 فعالان بازار می گویند قیمت ها تحت تاثیر شایعات مطرح شده در خصوص اف ای تی اف قرار دارند و هر شایعه ای مبنی بر تایید یا رد آن در مجمع تشخیص مصلحت نظام بازار ارز را با شرایط تازه ای روبرو می کند.برخی معتقدند قیمت ها در بازار ارز مستعد تجربه روندی کاهشی هستند مگر آنکه اتفاقی تازه بازار ارز را تحت تاثیر قرار دهند. 

 بر اساس این گزارش قیمت هر یورو نیز در صرافی‌های بانکی به ۱۴ هزار و ۲۵۰ تومان رسیده است. نرخ خرید این ارز در صرافی های بانکی برابر با ۱۴ هزار و ۱۵۰ تومان است.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه