شمانیوز

معاون مالی و پشتیبانی قوه قضائیه در بازدید از گروه سایپا:

معاون مالی و پشتیبانی قوه قضائیه در بازدید از خطوط تولید سایپا و مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو این گروه گفت: طراحی و ساخت مدل‌های جدید خودرو در سایپا با تکیه بر توان و ظرفیت داخلی صورت گرفته که بیانگر تحقق شعار ما می‌توانیم در این خودروساز است.

به گزارش شمانیوز به نقل از سایپانیوز، محمدحسین فروزان‌مهر افزود: محصولات آینده سایپا با توجه به ویژگی‌ها و امکانات درنظر گرفته شده، می‌توانند سلایق گوناگون مشتریان را با رعایت استانداردهای ایمنی و کیفی تحت پوشش قرار دهند.

به گفته وی مهم‌ترین ویژگی فعالیت‌های نوآورانه سایپا، طراحی و ساخت محصولات جدید با تکیه بر توان و ظرفیت داخلی و استفاده از دانش و استعداد جوانان و نخبگان ایرانی است.

فروزان‌مهر ضمن تحسین برنامه توسعه محصول سایپا و تولید خودروهای جدید در این گروه با وجود پیچیدگی‌ها و محدودیت‌های فنی این عرصه، ادامه داد: بخش عمده قطعات محصولات سایپا با استفاده از توان شرکت‌های دانش‌بنیان و صنعتگران داخلی تولید شده‌اند که حاکی از بی‌اثر ساختن تحریم‌ها در این مجموعه است.

معاون مالی و پشتیبانی قوه قضاییه در ادامه گفت: صنعت خودرو کشور نقش مهمی در فعالیت‌های تولیدی و اقتصادی دارد و در این میان، گروه سایپا با برخورداری از ویژگی‌ها و قابلیت‌های موجود جایگاه ممتازی در این عرصه دارد.

وی افزود: با توجه به ظرفیت‌سازی‌های این گروه در زمینه تولید محصولات جدید در سال آینده، کشور در زمینه رقابت در بازارهای منطقه و جهان نیز فرصت مناسبی در اختیار خواهد داشت.

فروزان‌مهر در پایان با اشاره به برنامه قوه قضاییه در حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی گفت: این قوه حمایت از فعالیت‌های مؤثر گروه خودروسازی سایپا را در زمینه رونق تولید و اشتغال‌زایی، در دستور کار خود قرار داده تا اعتلای این صنعت محقق شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه