شمانیوز

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی :

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی، تحقق سه جانبه گرایی را بزرگترین هدف این سازمان برشمرد و گفت: امیدواریم با حضور تشکل های کارگری در ارکان تصمیم گیری ، زمینه مشارکت حداکثری شرکای اجتماعی در این سازمان فراهم شود.

به گزارش شمانیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، عادل دهدشتی در همایش منطقه ای روسا و مسئولان کانون های کارگران بازنشسته و مستمری بگیران جنوب غرب کشور در شیراز افزود: سازمان تامین اجتماعی، ماهانه ٩ هزار و ٦٠٠ میلیارد تومان پرداختی در قالب هزینه‌های مختلف از جمله مستمری بازنشستگان، خدمات درمانی و سایر تعهدات دارد. درآمد و مصارف ماهانه سازمان تامین اجتماعی سربه‌سر شده و تلاش می کنیم تعهدات را به موقع پرداخت کنیم.

وی با بیان اینکه بدهی سازمان تامین اجتماعی از ابتدای سال به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از13 هزار میلیارد تومان به ۶۶ هزار میلیارد تومان رسیده است، اظهار داشت :تا ماه های آینده این میزان بدهی به صفر خواهد رسید و دراین راستا به اهداف خود در اعتبار بخشی دفترچه های درمانی خواهیم رسید.

دهدشتی افزود : علیرغم وجود شرایط حاکم بر اقتصاد ، ازپیگیری حقوق حقه جامعه کارگری، بازنشسته و مستمری‌بگیران کوتاه نخواهیم آمد .

به گفته وی گفتمان سازی مفاهیم تامین اجتماعی، تعامل و ارتباط حداکثری با شرکای اجتماعی و همچنین تکریم ارباب رجوع از راهبردهای اصلی معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی است .

وی خاطرنشان کرد :موضوع صدور کارت شناسایی بازنشستگان تا پایان سال جاری در دستور کار است و استان فارس نیز به عنوان استان پایلوت در این زمینه پیشرو خواهد بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه