شمانیوز

رشد تولید فولادهرمزگان

فرزاد ارزانی، گفت: اکنون هشت سال از آغاز تولید تختال در فولادهرمزگان می‌گذرد، به‌رغم تحریم‌های غرب با تکیه بر توان داخلی و استفاده از پتانسیل‌های شرکت‌های دانش بنیان و بومی‌سازی مواد و قطعات در سال رونق تولید از این برهه زمانی عبور کرده و گواه آن افزایش تولید و فروش شرکت در سال‌های اخیر است.

به گزارش شمانیوز به نقل از دنیای معدن، فرزاد ارزانی، مدیرعامل شرکت فولادهرمزگان به مناسبت هشتمین سالگرد افتتاح این شرکت گفت: اکنون هشت سال از آغاز تولید تختال در فولادهرمزگان می‌گذرد، به‌رغم تحریم‌های غرب با تکیه بر توان داخلی و استفاده از پتانسیل‌های شرکت‌های دانش بنیان و بومی‌سازی مواد و قطعات در سال رونق تولید از این برهه زمانی عبور کرده و گواه آن افزایش تولید و فروش شرکت در سال‌های اخیر است.

 

ارزانی تصریح کرد: در ۹ ماه اول سال‌جاری فولادهرمزگان با عبور از تولید یک میلیون و ۱۱۰ هزار تن تختال نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۲درصدی را تجربه کرده است و این درحالی است که شرکت در ظرفیت اسمی خود تولید می کند.

 

وی خاطرنشان کرد: در همین مدت نیز فروش شرکت رشد ۱۷درصدی در بازارهای داخلی و صادراتی به میزان یک میلیون و ۲۷۰ هزار تن تختال داشته است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه