شمانیوز

معاون وزیر صمت در دیدار با خانواده شهدای همرزم سردار شهید سلیمانی :

معاون وزیر و رئیس هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به نمایندگی از وزیر صنعت ، معدن و تجارت با حضور در منزل شهدای همرزم سردار شهید حاج قاسم سلیمانی ، با خانواده شهیدان طارمی و زمانی نیا دیدار و مراتب همدردی و تسلیت خود را ابراز داشت .

به گزارش شمانیوز به نقل از ایدرونیوز، در این دیدار ها که با حضور اعضای هیئت عامل و تنی چند از مدیران ایدرو صورت گرفت ، معاون وزیر صمت ضمن تجلیل از پایداری ، شهامت و شجاعت شهدای مدافع حرم خطاب به پدران این شهدای والامقام ، اظهار داشت: همه مردم به ویژه فعالان عرصه صنعت و تولید ، ارزش نعمت امنیت را بیش از سایر قشرها با دل و جان لمس می کنند و پاسداران این امنیت و شهدای جان برکف را از اعماق قلوب خود قدردان هستند و همواره رشادت و بزرگمردی این شهدا را سرلوحه تلاش بی وقفه در عرصه جهاد اقتصادی قرار داده و خواهند داد .

محمد باقر عالی با بیان اینکه شهادت بالاترین افتخار انسان در مکتب اسلام است ، شهادت این عزیزان در رکاب سردار شهید حاج قایم سیلمانی را سعادت و موهبت خاصه الهی خواند.

در این دیدار حجه الاسلام میرطالبی مشاور فرهنگی سازمان هم از مقام شامخ این شهیدان تجلیل و بر ادامه راه آنان تاکید کرد .

شهیدان هادی طارمی و وحید زمانی نیا از همراهان سردار شهید اسلام حاج قاسم سلیمانی ، بامداد جمعه ۱۳ دی ماه در پی حمله تروریستی آمریکاییها در نزدیکی فرودگاه بغداد به فیض شهادت نائل امدند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه