شمانیوز

قیمت طلا، سکه و دلار امروز یکشنبه 98/10/15 + تغییرات

قیمت طلا، سکه و دلار امروز یکشنبه 98/10/15 + تغییرات

 

 

 

 

این خبر در هر ساعت بروزرسانی می شود...

 

 

قیمت طلا، سکه و دلار امروز یکشنبه 98/10/15 // ساعت 10:15

 
تغییر قیمت لحظه نوع
(۰.۰۶%) ۸۰ ۱۳۳,۳۸۰ دلار
(-۰.۰۱%) -۲۰ ۱۴۸,۳۰۰ یورو
(۰.۰۴%) ۸۰ ۱۷۹,۹۲۰ پوند
(۰.۰۵%) ۲۰ ۳۷,۶۵۰ درهم امارات
(۰.۲۱%) ۱۰۰,۰۰۰ ۴۸,۵۰۰,۰۰۰ سکه بهار آزادی
(۰.۰۴%) ۲۰,۰۰۰ ۴۸,۹۹۰,۰۰۰ سکه طرح جدید
(۰.۸۱%) ۲۰۰,۰۰۰ ۲۴,۷۰۰,۰۰۰ نیم سکه
(۱.۱۸%) ۱۸۰,۰۰۰ ۱۵,۳۰۰,۰۰۰ ربع سکه
(۱.۰۶%) ۱۰۰,۰۰۰ ۹,۴۰۰,۰۰۰ سکه گرمی
(-۰.۰۸%) -۴,۰۰۰ ۴,۹۲۷,۰۰۰ گرم طلای 18
(-۰.۰۹%) -۶,۰۰۰ ۶,۵۶۹,۰۰۰ گرم طلای 24
(۰.۰۹%) ۲۰,۰۰۰ ۲۱,۳۶۰,۰۰۰ مثقال طلا
(۰.۰۱%) ۱۸ ۱,۵۵۲.۰۳ انس طلادلار
(۰.۰۳%) ۳۰ ۹۸۸.۵۵ پلاتیندلار
(۰.۰۶%) ۱ ۱۸.۱ انس نقرهدلار
 

divider1​ 

افزایش حدود ٢٠ درصدی قیمت سکه و طلا

به گفته رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران در هفته‌ای که گذشت، باتوجه به نوسانات قیمت‌های جهانی که افزایشی هم بوده است، بازار داخل را نیز تحت تأثیر قرار داده و در حدود ١٠ الی ٢۵ درصد سبب افزایش قیمت‌ها در بازار داخلی سکه و طلا شده است. ضمن اینکه داد و ستد نیز در هفته اخیر رونق چندانی نداشته است.

 

 

divider1

همزمان با انتشار خبر شهادت قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس ایران در حمله هوایی نیروهای آمریکایی، قیمت جهانی نفت و طلا در جریان معاملات آخرین روز کاری هفته افزایش یافت ولی بازارهای سهام وارد فاز قرمز شدند.

 قیمت هر بشکه نفت خام پایه برنت دریای شمال تا ظهر جمعه ۲ دلار و ۳۷ سنت افزایش یافت و به ۶۸ دلار و ۶۲ سنت رسید. بدین ترتیب قیمت جهانی نفت به بالاترین حد از ۲۳ ماه مه پیش تاکنون یعنی طی بیش از ۷ ماه گذشته جهش کرد.

 

 

به دنبال ترور شهید سپهبد قاسم سلیمانی در عراق، قیمت نفت خام برنت بیش از 4 درصد افزایش یافت  و از 66.25 دلار در هر بشکه به 69.16 دلار رسید.

 

divider1

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، ۱۴ دی ۹۸ به ۴ میلیون و ۸۵۵ هزار تومان رسید.

به گزارش مهر، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، ۱۴ دی ۹۸ به ۴ میلیون و ۸۵۵ هزار تومان رسید.

قیمت هر قطعه سکه طرح قدیم ۴ میلیون و ۸۴۰ تومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۱ میلیون و ۵۳۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۹۳۰ هزار تومان است.

هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۵۵۲ دلار و ۸۰ سنت و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۴۹۳ هزار و ۳۲۶ تومان است.//تابناک

divider1

قیمت دلار و یورو در بازار تهران 14 دی//

 

قیمت دلار در بازار تهران امروز

براساس نرخ های اعلام شده قیمت خرید دلار آمریکا ۱۳,۲۳۰ (سیزده هزار و دویست و سی تومان) و قیمت فروش دلار آمریکا ۱۳,۳۳۰(سیزده هزار و سیصد و سی تومان) اعلام شد.// دنیای اقتصاد

 

قیمت یورو بازار تهرانامروز

همچنین براساس اعلام صرافی بانک ملی ایران قیمت خرید یورو ۱۴,۷۳۰(چهارده هزار و هفتصد و سی تومان) و قیمت فروش یورو ۱۴,۸۳۰(چهارده هزار و هشتصد و سی تومان) است.// دنیای اقتصاد

 

divider1مرور بازار در روزهای گذشته//

 

 

قیمت سکه تمام‌‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۸۴۰ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۹۳ هزار و ۱۰۰ تومان و قیمت دلار در بازار آزاد حدود ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان رسیده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید  4 میلیون و 840 هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم 4 میلیون و 828 هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی 2 میلیون و 470 هزار تومان، ربع‌سکه یک‌میلیون و 530 هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی 940 هزار تومان فروخته می‌شود. قیمت طلای 18عیار هم 493 هزار و 100 تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت 1552 دلار معامله می‌شود.

همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت طلای 24عیار 657 هزار و 500 تومان، هر مثقال طلا 2 میلیون و 134 هزار تومان تعیین شده است.

هم‌اکنون قیمت دلار در بازار آزاد 13 هزار و 500 تومان، قیمت درهم امارات 3 هزار و 748 تومان، یورو 14 هزار و 880 تومان و قیمت پوند انگلیس 17 هزار و 912 تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد.

صرافی‌های بانک‌ها امروز شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم  13 هزار و 380 تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت 13  هزار و 280 تومان خریداری می‌کنند، بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها 14 هزار و 880 تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها 14 هزار و 780 تومان است.//تسنیم

 

divider1

 

 ** منبع قیمت ها در جدول سایت .tgju.org می باشد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied