شمانیوز

تیم شطرنج شرکت فولاد اکسین خوزستان در مسابقات شطرنج قهرمانی کارگری کشور در دو بخش آقایان و بانوان موفق شدند و توانستند به ترتیب با کسب عنوان قهرمانی و کسب عنوان نایب قهرمانی حریفان خود را شکست دهند.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد اکسین، در این دوره رقابت ها که به میزبانی شرکت فولاد اکسین و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان برای اولین بار در دو بخش آقایان و بانوان از نهم تا سیزدهم دی‌ماه ۱۳۹۸ بصورت مشترک تیمی و انفرادی آقایان و بانوان در اهواز برگزار شد، که مجموعا ۲۰ تیم شامل ۱۲ تیم آقایان و ۸ تیم بانوان(حدود ۹۰ نفر شرکت کننده) در سه تایپ مختلفِ استاندارد، سریع و برق آسا به صورت همزمان از سراسر کشور حضور پیدا کردند و به رقابت پرداختند.

در پایان این مسابقات تنگاتنگ و حساس تیم آقایان فولاد اکسین در بخش استاندارد مقام اول، تیم اصفهان مقام دوم و تیم تهران مقام سوم، همچنین در بخش استاندارد بانوان تیم چهارمحال و بختیاری مقام اول، تیم فولاداکسین خوزستان مقام دوم و تیم فارس مقام سوم را به خود اختصاص دادند.

در بخش سریع آقایان تیم اصفهان اول، فولاد اکسین دوم و مازندران سوم، در بخش سریع بانوان تیم فولاداکسین خوزستان اول، تیم چهارمحال و بختیاری دوم و تیم فارس سوم شدند.

علاوه بر مقام های فوق به نفرات اول تا سوم میزهای پنجگانه بخش آقایان و میزهای چهارگانه بخش بانوان حکم و مدال اهدا گردید.

بی شک حمایت های بی دریغ مهندس ابراهیمی مدیر عامل شرکت فولاد اکسین خوزستان در امر ترویج و گسترش فرهنگ ورزش و سلامتی سبب شده تا برگ زرین دیگری به مجموعه موفقیت های مستمر شرکت افزوده گردید.

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  آنچه دیگران میخوانند :
   
   روی خط رسانه