شمانیوز

مدیرعامل شرکت سهامی بیمه “ما” به همراه جمعی از اعضای هیات مدیره، معاونین و هیات عامل ، مدیران و تعدادی از پرسنل شرکت، در کنار خیل عظیم هموطنان در مراسم تشییع پیکر پاک شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش حضور یافتند.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بیمه “ما”، مدیرعامل این شرکت و هیات همراهش، در نخستین ساعات صبح امروز دوشنبه، با حضور در خیابان انقلاب و جمع پرشور  تشییع کنندگان کاروان شهدا، با پیکر مطهر این عزیزان  وداع کردند .

بر اساس این گزارش مدیران شرکت بیمه “ما” در ادامه در مراسم باشکوه  اقامه نماز بر پیکر مطهر شهدا به امامت حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب شرکت و سپس، پیکر مطهر شهدا را در ادامه مسیر، مشایعت کردند.

این گزارش می افزاید: کارکنان و نمایندگان شبکه فروش استان های خراسان رضوی و خوزستان  بیمه “ما”  در روز گذشته و مدیریت  استان قم این شرکت امشب  ضمن حضور در مراسم تشییع و تجلیل سردار شهید سلیمانی و همرزمانش ، با برپایی ایستگاه های صلواتی، از تشییع کنندگان در این مراسم، پذیرایی کردند.

گفتنی است  مدیریت استان کرمان و شعب رفسنجان و سیرجان شرکت سهامی بیمه “ما” نیز پذیرای  خدمت گذاری به زائرین سرباز وطن در شهر کرمان در روز سه شنبه خواهند بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه