شمانیوز

مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ خبر داد:

مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ از رسیدگی و ثبت ۸۰۰۰ پرونده بخشودگی جرائم بیمه‌ای کارفرمایان خبر داد .

به گزارش شمانیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، ناهید حیدری، مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ، درباره روند رسیدگی به پرونده‌های بخشودگی جرائم بیمه‌ای کارفرمایان اظهار کرد: دومین مرحله بخشودگی جرائم بیمه‌ای در سال جاری طبق بخشنامه جدید تا شهریور امسال ادامه داشت. توانستیم با هماهنگی صورت گرفته با ستاد رفع موانع تولید و استانداری به عنوان شتاب‌دهنده در این زمینه عمل کنیم.

وی افزود: کمک شایان توجهی به کارفرمایان داشتیم تا بتوانند در موعد مقرر درخواست‌های خود را برای بهره‌مندی از مزایای طرح بخشودگی جرائم ارائه بدهند و سازمان تامین اجتماعی بتواند برای رونق تولید در کشور اقدامات خوبی را انجام دهد.

مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ با اشاره به فرصت فراهم‌شده برای کارفرمایان که به دلیل تحریم‌های ظالمانه و نوسانات ارزی از عهده پرداخت‌های بیمه‌ای برنیامده و در معرض تعطیلی قرار گرفته‌اند، گفت: استقبال خوبی از این طرح به عمل آمده و همه پرونده‌ها در دست بررسی و  اقدام هستند. با توجه به ماده ۱۳ قانون رفع موانع تولید تا پایان سال 1396 پرونده هر کارفرمایی دچار بحران شد را بررسی کردیم و از آن سال به بعد هم پرونده هرکارفرمایی دچار بحران شود را می‌توانیم به‌روز بررسی و عملیاتی کنیم.

حیدری افزود: حدود ۸۰۰۰ درخواست داشتیم که با برنامه‌ریزی انجام‌شده تمام آنها را رسیدگی، ثبت و برای دبیرخانه ستاد رفع موانع و وزارت صمت ارسال کردیم تا تاریخ شروع بحران مشخص شده و مبداء بخشودگی جرائم قرار بگیرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه