شمانیوز

مدیرعامل شرکت بیمه آسماری بر لزوم مشتری مداری و نیز رعایت قوانین و مقررات ابلاغی توسط نهاد ناظر تاکید کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه آسماری، علیرضا یزدان دوست در جمع کارکنان و نمایندگان شعبه اروند با تقدیر از زحمات آنها که نقش قابل توجهی در عملکرد شرکت در منطقه دارند، گفت: نمایندگان خط مقدم شرکت های بیمه هستند و آنها برند شرکت را میان مشتریان توسعه می دهند.

وی با تاکید بر این که بیمه آسماری قصد ندارد به هر قیمتی بیمه نامه بفروشد، خاطرنشان کرد: افتخار ما، پایبندی به اصول اخلاقی در عملیات بیمه گری و نیز رعایت حداکثری قوانین است.

یزدان دوست همچنین به لزوم به روز رسانی اطلاعات  بیمه ای نمایندگان و کارکنان شعب اشاره کرد و گفت: شرکت نیز تا حد امکان لوازمی را برای افزایش سطح دانش و آموزش بیمه ای کارکنان و نمایندگان فراهم کرده است.

مدیرعامل بیمه آسماری همچنین جلب رضایت حداکثری مشتریان را خواستار شد و ادامه داد: شرکت بدون حضور مشتریان، مفهومی نخواهد داشت، بنابراین نباید اجازه بدهیم حتی یک مشتری از ما ناراضی باشد.

یزدان دوست در ادامه این حضور، ضمن دریافت نظرات و پیشنهادات مطرح شده توسط حاضران در جلسه، به سوالات آنها پاسخ گفت و از بخش های مختلف شعبه بازدید کرد.

در ادامه جلسه معاون توسعه و بازاریابی فروش ضمن ابراز خوشوقتی از فرصتی که برای دیدار با همکاران منطقه اروند ایجاد شده به برنامه های شرکت در حوزه توسعه و بازار و فروش اشاره و ضمن تأکید بر جایگاه نمایندگان شرکت بعنوان بازوهای فکری و اجرایی شرکت در مقابل با مصرف کنندگان نهایی خواستار مشارکت بیشتر نمایندگان در فرآیند های طراحی محصول، کمپین های تبلیغاتی و ابزارهای پیشبرد فروش شد.

فرزان فروزانفر،معاونت امور شعب و نمایندگان شرکت بیمه آسماری ضمن تشکر از شبکه فروش این شعبه که در سال 98 توانسته اند از لحاظ میزان تولید در رتبه اول شعب بیمه آسماری قرار بگیرند و نسبت به سنوات گذشته بالاترین درصد رشد را نشان دهند، به توازن ترکیب پرتفوی تولیدی تاکید کرد و گفت : باتوجه به وضعیت منطقه آزاد اروند، دقت و بررسی هرچه بیشتر در زمان جذب مشتری و انتخاب ریسک های مناسب بارعایت سلسله مراتب اداری و مدیریتی از الویت های شرکت بیمه اسماری است .

وی در آخرافزود : انجام کلیه امور از طریق مدیریت شعبه و افزایش هماهنگی و انسجام هرچه بیشتر و همچنین شرکت نمودن منظم در دوره های آموزشی برای بالاتر بردن سطح دانش فنی بیمه ای و بازاریابی برای تمامی نمایندگان از اهداف آتی این معاونت می باشد .

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه