شمانیوز

گروه خودروسازی سایپا با تولید بیش از 285 هزار و 451 دستگاه محصولات X100 و X200 و ساینا و کوییک در ابتدای روز کاری 18 دی‌ماه 98، از کل آمار تولید سال ۹۷ عبور کرد و رکورد جدیدی را در تولید ثبت کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از سایپانیوز؛ گروه خودروسازی سایپا در حالی موفق شد از مرز تولید 285 هزار و 451 دستگاه محصولات X100، X200، ساینا و کوییک در ابتدای روز کاری 18 دی‌ماه عبور کند که با تدابیر مدیریتی در استفاده از ظرفیت‌های موجود در داخل، بهره‌گیری از توان زنجیره تأمین و برنامه‌ریزی مدون توانست به این مهم دست یابد.

 

این مجموعه از ابتدای سال 98 تاکنون موفق شده تعداد مذکور را در گروه محصولات X100 و X200 و با افزایش 82 درصدی در گروه محصولات ساینا و کوییک تولید کند که با توجه به وجود محدودیت‌ها و موانع بسیار زیاد فراروی تولید، در نوع خود یک موفقیت چشمگیر محسوب می شود.

 

گروه سایپا پس از تغییر تیم مدیریتی در نزدیک به یک‌سال گذشته، توانست تولید روزانه خود را به‌طور میانگین به بیش از 2 هزار دستگاه در روز برساند، در حالی که در سال 97 تولید روزانه این گروه به حدود 700 دستگاه در روز رسیده بود.

 

باتوجه به آماده‌سازی و پیش‌بینی‌های لازم جهت افزایش تولید در سه ماه پایانی سال، به‌نظر می‌رسد گروه سایپا بتواند تا پایان اسفندماه، رکورد جدیدی در زمینه تولید خودرو در دوران تحریم و فشار حداکثری، از خود برجای بگذارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه