شمانیوز

کشتی آرای گفت: قیمت سکه نسبت به روز گذشته کاهش ۱۵۰ هزار تومانی را در بازار داشته است.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان : محمدکشتی آرای رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر اتاق اصناف کشور با بیان اینکه قیمت سکه نسبت به روز گذشته کاهش ۱۵۰ هزار تومانی را در بازار داشته است، گفت: خرید و فروشی در بازار صورت نمی‌گیرد

وی تصریح کرد: حباب سکه امروز به ۴۴۰ هزار تومان رسیده که نسبت به روز گذشته، ۴۰ هزار تومان کاهش قیمت داشته است.

رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر اتاق اصناف کشور تصریح کرد: باتوجه به سفر نخست وزیر ژاپن به کشور انتظار می‌رود که قیمت‌ها تا پایان هفته روند کاهشی به خود بگیرد.

به گفته کشتی آرای، در حال حاضر تقاضا در بازار کم است و امیدواریم که قیمت‌ها به یک ثبات نسبی برسد.

بر اساس مشاهدات میدانی در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۴۸۵ هزار تومان، سکه طرح قدیم ۴ میلیون و ۳۶۰ هزار تومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۶۷۰ هزار تومان و سکه گرمی ۹۹۰ هزار تومان داد و ستد شد.

امروز بازار آزاد طلا و سکه هم مانند بازار ارز، شاهد کاهش نرخ تمام مسکوکات بوده است به نحوی که سکه طرح جدید روز گذشته به نرخ ۴ میلیون و ۶۱۰ هزار تومان معامله شد و امروز با کاهش ۱۲۵ هزار تومانی به نرخ ۴ میلیون و ۴۸۵ هزار تومان رسید.

همچنین امروز هر اونس طلا در بازار‌های جهانی به یک هزار ۳۴۱ دلار ۳۰ سنت رسید. در این بین هر گرم طلای ۱۸ عیار با قیمت ۴۱۰ هزار و ۹۱۳ تومان داد و ستد شد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه