شمانیوز

گسترش گفتمان با شرکای اجتماعی و ارتقای نقش کارفرمایان رونق تولید و بهبود اقتصاد کشور را در پی دارد .

به گزارش شمانیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، ناهید حیدری ،مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ که در نشست با اعضای کمیته وصول اداره کل غرب و شعب تابعه سخن می گفت، با ذکر مطلب بالا افزود : رسالت سازمان  تامین اجتماعی حمایت از نیروی کار و ایجاد امنیت برای بیمه شدگان و عوامل تولید در کشور است .

وی تاکید کرد: با توجه به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی  که سال 1398 را سال رونق تولید نامگذاری کردند و به منظور ارائه به هنگام  و مطلوب تعهدات قانونی سازمان تامین اجتماعی به بیمه شدگان و مستمر بگیران مشمول قانون تامین اجتماعی ، وصول مطالبات معوق از کارفرمایان مدیون بر مبنای گفت وگو و تعامل با کارفرمایان در دستور کمیته وصول اداره کل غرب تهران بزرگ قرار گرفت. 

حیدری با واکاوی طرح وصول مطالبات معوق از کار فرمایان گفت: در راستای راهبرد کلان برنامه بودجه سال 1398 سازمان تامین اجتماعی و با توجه به اهمیت و تاکید مدیر عامل سازمان برنامه کمیته  وصول معاونت فنی درآمد مرحله اول طی دوره زمانی مهر ماه لغایت آذر ماه سال 1398 توسط کمیته وصول  و با حضور 183 نفر از نیروهای متخصص تشکیل شد و طی 3ماه دوره اول با 4 هزار و 165 کارگاه بیش از 905 جلسه تخصصی در سطح اداره کل و شعب تابعه با کارفرمایان برگزار شد .

وی با اشاره به افزایش 16 درصدی وصول مطالبات در آذر ماه سال جاری گفت : برنامه مصوب وصول اداره کل غرب تهران بزرگ در آذر ماه ، یک هزار و 179 میلیارد تومان است که با  همت و تلاش مسئولین و کارکنان کمیته وصول غرب تهران بزرگ و شعب تابعه علاوه بر وصول برنامه مصوب بیش از  200 میلیارد  تومان نیز افزایش داشته ایم.

مدیرکل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ با اشاره به اینکه در سطح این اداره کل هیچ کارگاهی به لحاظ داشتن بدهی تعطیل نشده است ، گفت: مهمترین اولویت سازمان تامین اجتماعی که مورد تاکید مدیر عامل سازمان نیز است،  گسترش تعامل با شرکای اجتماعی از جمله کارفرمایان و درک شرایط متقابل در عبور از بحران های اقتصادی است .

در پایان این نشست از تلاشگران  کمیته وصول شعب غرب تهران بزرگ (مسئولان واحد های وصول ، اجراییات، و بازرسی ) با اهدای لوح سپاس تقدیر بعمل آمد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه