شمانیوز

مدیرعامل تامین سرمایه نوین چشم انداز آتی بورس را نسبت به حل و فصل منطقی ریسک های غیر اقتصادی و سیاسی در بازار سرمایه مثبت دانست.

به گزارش شمانیوز به نقل از بورس 24؛ مدیرعامل تامین سرمایه نوین چشم انداز آتی بورس را نسبت به حل و فصل منطقی ریسک های غیر اقتصادی و سیاسی در بازار سرمایه مثبت دانست.

دکتر ولی نادی قمی گفت: نگاهی به رقم ۳ هزار میلیارد تومانی ارزش معاملات دیروز حکایت از روان بودن بازار دارد و اینکه اغلب مشارکت کنندگان حقوقی نسبت به چشم انداز حل و فصل منطقی ریسک های سیاسی و مهار آن نظر مثبت دارند.

وی با بیان اینکه حمله تروریستی آمریکا در بغداد، نگرانی ها را نسبت به افزایش غیرقابل کنترل تنش های منطقه ای افزایش داده است، افزود: اقدام تروریستی آمریکا بر ضد ایران، شوک بزرگی را به بازارهای مالی و کالایی جهان نیز وارد کرده است.

نادی قمی اظهار داشت: در جهان قیمت نفت و طلا افزایش یافت و شاخص های بازار سهام کاهش پیدا کرد. با این حال، در ایران تحلیلگران بازار سرمایه با توجه به روند کلی بازار و ارزش بازار ثبت شده، کاهش تنش همراه با حفظ جایگاه جهانی ایران را امید دارند.

وی با بیان اینکه نگرانی مشارکت کنندگان بازار سهام در کشور، دیروز در قالب هیجان فروش سهام تبلور یافت، به سهامداران توصیه کرد سهام ارزنده خود را حفظ کنند، زیرا همانطور که مشاهده شد، امروز بازار به تعادل برگشت و در این شرایط فروشندگان هیجانی، متضررین اصلی خواهند بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه