شمانیوز

چهارمین کنفرانس مدیریت منابع انسانی به میزبانی دانشگاه تهران 17 و 18 دی ماه با حضور معاون رئیس جمهور ومدیران کشور در سالن همایش های دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بیمه "ما"، در این مراسم شرکت سهامی بیمه "ما" موفق شد جایزه مدل ۳۴۰۰۰ منابع انسانی «تندیس استاندارد 34هزار» را کسب کند.

در این ارزیابی که توسط دانشگاه تهران انجام شد، سازمان‌های دولتی و خصوصی و صنایع مختلف شرکت داشتند، که در بین این شرکت ها، در بخش خصوصی و دولتی، شرکت سهامی بیمه "ما" با نقش آفرینی هنرمندانه در سازمان و انجام پژوهش های با پشتوانه فکرافزار سرمایه انسانی و دستیابی به کیفیت زندگی کارکنان و معماکده سازمانی از شرکت های برتر و منتخب این کنفرانس ملی جایزه مدل 34000 مدیریت منابع انسانی را کسب کند.

این جایزه در مراسم پایانی چهارمین همایش مدیریت  منابع انسانی به حجت بهاری فر مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت بیمه "ما" اهدا شد.

دراین همایش جمشید انصاری معاون رئیس جمهورگفت: شاید گفته شود این کنفرانس فراتر از بخش عمومی به موضوع نیروی انسانی کل کشور می‌پردازد، اما به دلیل تأثیری که بخش عمومی و به‌ویژه بخش دولتی در کلیه حوزه‌های کشور دارد، پرداختن به مسائل بخش دولتی، قسمت مهمی از این کنفرانس می باشد.

شرکت بیمه "ما"  که از ابتدای فعالیت خود رویکرد منحصر بفردی درحوزه منابع انسانی داشته است که ضمنا در سال 97 با دریافت جایزه منا در خصوص حمایت از کارمندان و توسعه برنامه ها و امتیازهای رفاهی و آموزشی  برای همکاران خود تلاش کرده است تا مسیر رو به رشد خود را ادامه دهد و در همین راستا موفق به دریافت این تندیس شد.

 

 

  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه